| Procesor | Intel Pentium Gold G5400T 3.1 GHz Coffee Lake |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Operační paměť | 8 GB DDR4 |
| Rozhraní | 2xUSB 2.0, 3xUSB 3.0, 1xUSB Type-C, DisplayPort, HDMI, LAN |
| Grafická karta | Intel UHD Graphics 610 |
| Výbava | bez výbavy |
| Velikost | Mini PC |
Výrobce: Lenovo
GPSR informace o výrobci: Lenovo Czech Republic s.r.o., Karadžičova 8, 821 08 Bratislava, Slovensko, info@lenovo.cz
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase
HP ProDesk 600G3 Intel Pentium G4600 36 GHz 8GB RAM 256GB SSD DVDRW Windows 11 Pro - MiniTower repase
Počítač Dell Optiplex 3050 SFF i3-6100/8/128 SSD/Win 11 Pro-RP679-i3-8-128