Lenovo Legion Y540-15IRH


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB130943-29

Výrobce : Lenovo

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

Lenovo Legion Y540-15IRH
Intel Core i5-9300HF 2.40 GHz, 512 GB NVMe SSD, 16 GB, 15,6 palců, 1920 x 1080 px, nVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, Webkamera, WIFI, Windows 10 Professional, Numerická klávesnice

Typ procesoru: Intel Core i5
Typ disku: SSD
Kapacita disku: 512 GB
Operační paměť: 16 GB
Dotykové LCD: ne
Úhlopříčka displeje: 15,6 palců
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px
Grafika model: nVIDIA GeForce RTX
Mechanika: Možnost dokoupit externí do USB
Bluetooth: ano
Webkamera: ano
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ano
HDMI: ano
DVI: ne
VGA: ne
USB 2.0: ne
USB 3.0: 3x
LAN: ano
WIFI: ano
SD čtečka: ne
Numerická klávesnice: ano
Možnost dockování: ne
Osvětlení klávesnice: Podsvícení zespodu
Typ zboží: Předváděcí zboží

Záruka: 12 měsíců

 

 

Herní notebook Lenovo Legion Y540-15IRH
Herní notebooky Lenovo Legion Y540 jsou stylové, snadno přenosné a pozvedají herní výkon na novou úroveň. Sází na výkon nových procesorů Intel, nejnovějších herních akcelerátorů NVIDIA, displej s širokými pozorovacími úhly, skvělý zvuk a exkluzivní herní design.

 

 

Stvořen pro hry
Notebook Legion Y540 s 15,6" displejem a rozlišením   Full HD   nabízí živý a ostrý obraz s jemnými detaily. Kromě úpravy proti odleskům, využívá displej technologii   IPS   (In-Plane Switching), jež zajišťuje skutečně zářivé barvy a široké pozorovací úhly. Můžete vybírat mezi modely s klasickým 60Hz displejem, nebo rychlým 144Hz. Přesné ovládání je základem úspěchu každého hráče. Legion Y540 disponuje   plnohodnotnou, podsvícenou klávesnicí   s rychlou odezvou a optimálním zdvihem.  Prostřednictvím technologie   Dolby Atmos   si můžete na svém počítači vychutnat pohlcující   prostorový zvuk   v oblíbených herních titulech. Ve spojení s vestavěnými stereo   reproduktory   Harman   se nyní můžete s vaším notebookem obklopit silným zvukem s velkým množstvím detailů při hraní her, poslechu hudby nebo sledování filmů. Pro vysoký výkon ve hře perfektně poslouží grafická karta RTX 2060 s technologií Ray-tracing.

 

Výkonný systém chlazení Coldfront
Ať již hrajete náročnou hru, nebo využíváte běžné aplikace, notebook Legion Y540 bude vždy   optimálně chlazen . Disponuje   individuálním chlazením grafiky   a procesoru pro nižší teplotu systému, čtyřmi chladícími průduchy pro vylepšené proudění vzduchu a 70 samostatnými lopatkami větráku pro   snížení hluku   systému.

Lenovo Group Limited  
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované notebooky