Lenovo Legion Y530-15ICH


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB127687-29

Výrobce : Lenovo

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

Lenovo Legion Y530-15ICH
Intel Core i7-8750H 2.20 GHz, 1 000 GB HDD, 16 GB, 15,6 palců, 1920 x 1080 px, Intel UHD Graphics 630 + nVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB, Webkamera, WIFI, Windows 10 Home Premium, Numerická klávesnice

Typ procesoru: Intel Core i7
Typ disku: HDD
Kapacita disku: 1000 GB
Operační paměť: 16 GB
Dotykové LCD: ne
Úhlopříčka displeje: 15,6 palců
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px
Grafika model: nVIDIA GeForce GTX
Mechanika: Možnost dokoupit externí do USB
Bluetooth: ano
Webkamera: ano
Operační systém: Windows 10 Home Premium
DisplayPort: ano
HDMI: ano
DVI: ne
VGA: ne
USB 2.0: ne
USB 3.0: 3x
LAN: ano
WIFI: ano
SD čtečka: ano
Numerická klávesnice: ano
Možnost dockování: ne
Osvětlení klávesnice: Podsvícení zespodu
Typ zboží: Předváděcí zboží

Záruka: 12 měsíců

Legion Y530
Představujeme notebook Lenovo Legion Y530, který je dokonalou kombinací výkonu a přenosnosti a přináší vám vynikající herní výkon  ve stylovém zařízení. Tento výkonný, tenký a lehký notebook je vytvořen z odolných celohliníkových materiálů a disponuje nejnovějšími technologiemi. Y530 nabízí také více než 16 milionů barevných kombinací a efektů, od klávesnice až po osvětlení chlazení.

Nový způsob hraní her
Legion Y530 přišel o veškeré červené prvky a má   příjemně tenký rámeček displeje , díky kterému se mírně snížily půdorysné rozměry stroje. Hrany jsou ostřeji řezané a výdechy chlazení nevypadají jako imitace zadních světel superaut. Za sebe mohu říct, že se mi nový vzhled líbí a vítám jej. Prvkem typickým pro herní počítače je snad jen podsvícená část nápisu Legion na vnější straně víka. Plastový povrch počítače má v okolí klávesnice měkčenou   pogumovanou úpravu . Většina povrchů je matná a výjimku tvoří pouze lesklé logo Legion na vnější straně víka a prostor víka v okolí kloubů. Na pogumovaném povrchu překvapivě není vidět každý otisk.

Výkonný systém chlazení
Notebook Legion Y530 s 15.6" displejem a rozlišením   Full HD   nabízí živý a ostrý obraz s jemnými detaily. Kromě úpravy proti odleskům, využívá displej technologii   IPS   (In-Plane Switching), jež zajišťuje skutečně zářivé barvy a široké pozorovací úhly. Můžete mít otevřeno několik oken současně, hrát hry ve vysokém rozlišení nebo odpočívat u filmu na parádním displeji. Prostřednictvím technologie Dolby Audio Premium si můžete na svém počítači vychutnat plnohodnotný zvuk, ať už se nacházíte kdekoli. Ve spojení s vestavěnými stereo   reproduktory   Harman Certified   se nyní můžete s vaším notebookem obklopit silným zvukem s velkým množstvím detailů při hraní her, poslechu hudby nebo sledování filmů.

Lenovo Group Limited  
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované notebooky