Lenovo IdeaPad G50-45


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB120451-29

Výrobce : Lenovo

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

Lenovo IdeaPad G50-45
AMD A4-6210 APU 1.80 GHz, 500 GB HDD, 4 GB, 15,6 palců, 1366 x 768 px, AMD Radeon R3 Graphics, Webkamera, WIFI, Windows 10 Home Premium, Numerická klávesnice

Typ procesoru: AMD A4
Typ disku: HDD
Kapacita disku: 500 GB
Operační paměť: 4 GB
Dotykové LCD: ne
Úhlopříčka displeje: 15,6 palců
Rozlišení displeje: 1366 x 768 px
Grafika model: AMD Radeon
Mechanika: DVD-RW
Bluetooth: ano
Webkamera: ano
Operační systém: Windows 10 Home Premium
DisplayPort: ne
HDMI: ano
DVI: ne
VGA: ano
USB 2.0: 2x
USB 3.0: 1x
LAN: ano
WIFI: ano
SD čtečka: ano
Numerická klávesnice: ano
Možnost dockování: ne
Osvětlení klávesnice: ne
Typ zboží: Použité zboží

Záruka: 12 měsíců

Lenovo IdeaPad G
IdeaPad je řada spotřebitelských notebooků od společnosti Lenovo. IdeaPad soutěží hlavně s počítači, jako je Acer Aspire, Dell Inspiron a XPS, HP Pavilion a Envy a Toshiba Satellite. Notebooky IdeaPad byly oznámeny v lednu 2008. Notebooky Ideapad jsou k dispozici v mnoha různých konfiguracích – od základních modelů pro začínající uživatele až po vysoce výkonné herní notebooky doplňující řadu inovativních konvertibilních zařízení Yoga. Tyto notebooky jsou vhodné pro práci i zábavu a nabízejí jednoduchý design i vytříbený styl – i přes řadu různých konfigurací a stylů vám ale vždy zaručí výjimečnou spolehlivost a špičkový výkon.

Vzhled, kvalita zpracování
Co se designu týče, notebook na první pohled zaujme zvenčí matným, výrazně vroubkovaným povrchem víka displeje a vevnitř okolím klávesnice, jehož zdrsněný povrch připomíná nahrubo kartáčovaný hliník. Jinak matné provedení narušuje lesklý displej a jeho orámování. Celkově působí notebook i přes svou velikost a hmotnost bezmála 2,5 kg poměrně kompaktním dojmem. Svůj díl na tom nese i tenčí provedení se zaobleními po krajích, které dojem tenkého notebooku ještě umocňuje.

Levný notebook pro domácí uživatele
Lenovo IdeaPad G50-45 se zaměřuje především na domácí uživatele, potřebující notebook zejména na prohlížení internetu, filmy a nějakou tu kancelářskou práci. To vše tento notebook splňuje dokonale a navíc za dobrou cenu. Potřebujete vysokou kapacitu pevného disku, možnost připojení k internetu, sem tam si zahrát nějakou hru nebo poslouchat svou oblíbenou hudbu a sledovat filmy? Notebook Lenovo IdeaPad G50-45 nabízí všechno, co jsme zmínili, ale a umí toho mnohem více. Využijete jej pro zábavu, stejně jako pro práci a podnikání.

Lenovo Group Limited
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější produkty