NotebookyLenovo IdeaPadřady 100 jsou cenově dostupné, ale přesto stylové a pro většinuaplikací i dostatečně výkonné. Mezi jejich další přednosti pak patří solidnívýdrž při práci na bateriové napájeníspolus vysokou spolehlivostí. Vyznačují se vyváženým výkonem a nechybí ani všechnadůležitá rozhraní pro každodenní mobilní život. Jednoduchost ovládání známé zvyšších řad notebooků společnosti Lenovo nechybí ani u této řady.
| Procesor | Intel Atom Z3735F Bay Trail 1.33 GHz |
| Operační paměť | 2 GB DDR3L |
| Vnitřní úložiště | 32 GB SSD |
| Grafická karta | Intel HD Graphics |
| Displej | 11,6" LCD 1366 x 768 - Matný |
| Optická mechanika | bez optické mechaniky |
| Síťové připojení | Wi-Fi, LAN |
| Rozhraní | 2x USB 2.0, 1x HDMI |
| Výbava | čtečka paměťových karet, webkamera, bluetooth |
| Operační systém | Windows 10 Home 32bit |
| Barva | bílá |
Unikátní sportovnístyl a propracované detaily,to a mnohem vícse skrývá za atraktivní cenou notebooků Lenovo řady IdeaPad 100. Tenképrovedení v kombinaci s příjemnou hmotností přímo vybízejí využívat notebook nacestách. Nechybí tradiční ergonomická klávesnice snižující četnost překlepů.Jestliže hledáte cenově dostupný notebook s dostatečným výkonem pro běžnéaplikace, je IdeaPad 100 zajímavou volbou.

Použitje moderní HD širokoúhlý displej s kvalitním LED podsvícením. Displej je tak lehčía spotřebovává méně energie než tradiční LCD displeje. Rovnoměrné podsvícení vkombinaci s HD rozlišením a poměrem stran 16:9 zajišťují maximální prožiteknejen při sledování filmů, ale i v případě úpravyfotografií nebo při hraní počítačových her.

Praktickýtouchpad v kombinaci s ergonomickou klávesnicí vám poskytuje nevídané pohodlípří dlouhotrvající práci na počítači. Nechybí technologie bezdrátovéhopřipojení WiFi a Bluetooth ani multimediální rozhraní HDMI

Výrobce: IBM / Lenovo
GPSR informace o výrobci: Lenovo Czech Republic s.r.o., Karadžičova 8, 821 08 Bratislava, Slovensko
https://www.lenovo.com/cz/cs/contact/, info@lenovo.cz
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
ASUS Radeon™ RX 560 ROG Strix EVO Gaming 4GB OC (90YV0AH6-M0NA00 | 4712900874594)