| Grafika | Mali-G72 MP3 |
| Pevný disk | 32 GB eMMC |
| Rychlost procesoru | 2.00 GHz |
| Kapacita disku | 32 GB |
| Typ disku | Flash |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Operační paměť | 4 GB |
| Úhlopříčka displeje | 10,1 palců |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Dotykové LCD | ano |
| Grafika model | Mali |
| Mechanika | ne |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Chrome OS |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ne |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | ne |
| LAN | ne |
| WIFI | ano |
| SD čtečka | ne |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ano |
| Barva | Šedá |
| Typ zboží | Předváděcí A |
| Cena Kč | Do 3 000 Kč |
| Značka | Lenovo |
| Procesor | MediaTek MT8183 2.00 GHz |
☝ Tento produkt je v originální krabici a obsahuje klávesnici.
Lenovo Chromebook Tablet 10e je ideálním společníkem pro vzdělávání a produktivitu. S elegantním designem a výkonným vnitřkem nabízí tento tablet spolehlivý výkon a flexibilitu, kterou potřebujete pro každodenní práci i hraní.
S Lenovo Chromebook Tablet 10e získáte všechny výhody moderního tabletu a Chromebooku v jednom zařízení. Buďte připraveni na efektivní práci a zábavu kdekoli a kdykoli!
Výrobce: Lenovo
GPSR informace o výrobci: Lenovo Czech Republic s.r.o., Karadžičova 8, 821 08 Bratislava, Slovensko, info@lenovo.cz