VYPRODÁNO

HP ZBook 15 Mobile Workstation - B kategorie


Kód : PCB131019-29

Výrobce : HP

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

 HP ZBook 15
HP ZBook 15

Intel Core i7 6820HQ 2.7 ...


14821,-
 HP Zbook 15
HP Zbook 15

HP Zbook 15 G3 + BRAŠNA; ...


9109,-
 HP Zbook 15
HP Zbook 15

HP Zbook 15 G3 stav "B" +...


8068,-
Repasované notebooky

Jiné produkty z kategorie

Repasované notebooky


HP ZBook 15 Mobile Workstation - B kategorie
Intel Core i7-4600M 2.90 GHz, 256 GB SSD, 8 GB, 15,6 palců, 1920 x 1080 px, nVIDIA nVIDIA Quadro K610M 1GB, WIFI, Windows 10 Professional, Numerická klávesnice, Vady: mírné estetické vady

Kapacita disku: 256 GB
Typ disku: SSD
Typ procesoru: Intel Core I7
Operační paměť: 8 GB
Úhlopříčka displeje: 15,6 palců
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px
Dotykové LCD: ne
Grafika model: nVIDIA Quadro
Mechanika: DVD-RW
Bluetooth: ne
Webkamera: ne
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ano
HDMI: ne
DVI: ne
VGA: ano
USB 2.0: ne
USB 3.0: 3x
LAN: ano
WIFI: ano
SD čtečka: ano
Osvětlení klávesnice: Podsvícení zespodu
Numerická klávesnice: ano
Možnost dockování: ano
Typ zboží: Repasované zboží - B kategorie

Záruka: 12 měsíců měsíců

 


HP Zbook
HP ZBook je značka mobilních pracovních stanic od firmy Hewlett-Packard. Je nástupcem předchozích mobilních stanic HP v řadě HP EliteBook. ZBook konkuruje hlavně počítačům Dell Precision a Lenovo ThinkPad P. Vysoce výkonné mobilní stanice HP určené pro profesionální grafické využití v nejrůznějších aplikacích. Jsou vyrobeny pro plnění těch nejnáročnějších úloh a agentura NASA jej používá při posunování hranic vědy a objevů na Mezinárodní vesmírné stanici. Představte si, jak by mohl pomoci Vám.


 


Mobilní pracovní stanice HP
Buďte produktivní v kanceláři i na cestách. Využijte       velký výpočetní výkon       a       výkonnou grafiku   , jednoduchou škálovatelnost a nesmírně rychlé možnosti připojení notebooku       HP ZBook 15   , jež potřebujete k pracovním výkonům a kreativní spolupráci.       Profesionální mobilní       pracovní stanice       HP ZBook 15       vás navždy osvobodí od stolních počítačů.       Silný procesor       a profesionální dedikovaná grafická karta zajistí       maximální výkon   . Certifikace ISV garantuje, že vaše profesionální aplikace poběží bez jakýchkoliv problémů.       HP ZBook 15       vám navíc poskytne široké možnosti konektivity včetně portu Thunderbolt™ 3, rychlý pevný disk s vysokou kapacitou, kvalitní obrazovku s vysokým rozlišením a dokovací konektor.

 Profesionální vzhled

Při nošení notebooku
 

 

 

HP ZBook 15

 

 

 
budete vypadat stylově a důvěryhodně. Udržujte si
 

 

 

profesionální vzhled

 

 

 
v kanceláři, na schůzkách s klienty i na cestách, aniž by nějak utrpěla odolnost lehkého šasi notebooku. Průmyslová design modelu je překvapivě atraktivní pro mobilní pracovní stanice a dokáže se bez problémů vyrovnat notebookům z řad Dell Precision nebo Lenovo ThinkPad W – oba využívají obecně bezvýrazných vzorů. 
Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.


U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ


Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.


Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.


Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.


Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.


Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.


U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované notebooky