HP ZBook 14 G1 Mobile Workstation


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB130465-29

Výrobce : HP

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

HP ZBook 14 G1 Mobile Workstation
Intel Core i7-4510U 2.00 GHz, 512 GB SSD, 16 GB, 14 palců, 1920 x 1080 px, Intel HD Graphics 4400 + AMD Radeon HD 8730M 2GB, Webkamera, WIFI, Windows 10 Professional

Typ procesoru: Intel Core i7
Typ disku: SSD
Kapacita disku: 512 GB
Operační paměť: 16 GB
Dotykové LCD: ne
Úhlopříčka displeje: 14 palců
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px
Grafika model: AMD Radeon HD
Mechanika: Možnost dokoupit externí do USB
Bluetooth: ano
Webkamera: ano
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ano
HDMI: ne
DVI: ne
VGA: ano
USB 2.0: ne
USB 3.0: 4x
LAN: ano
WIFI: ano
SD čtečka: ano
Numerická klávesnice: Možnost dokoupit externí do USB
Možnost dockování: ano
Osvětlení klávesnice: Podsvícení zespodu
Typ zboží: Použité zboží

Záruka: 12 měsíců

HP Zbook
HP ZBook je značka mobilních pracovních stanic od firmy Hewlett-Packard. Je nástupcem předchozích mobilních stanic HP v řadě HP EliteBook. ZBook konkuruje hlavně počítačům Dell Precision a Lenovo ThinkPad P. Vysoce výkonné mobilní stanice HP určené pro profesionální grafické využití v nejrůznějších aplikacích. Jsou vyrobeny pro plnění těch nejnáročnějších úloh a agentura NASA jej používá při posunování hranic vědy a objevů na Mezinárodní vesmírné stanici. Představte si, jak by mohl pomoci Vám.

Tenký pracant
Praktický společník pro každodenní pracovní nasazení s přidanou hodnotou v podobně multimediálních funkcí a vlastností. To vše a mnohem více je řada notebooků   ZBook 14   od společnosti HP. Díky své příslušnosti k řadě ZBook 14 notebook získává   zvýšenou odolnosti   nejen mechanickou, ale i proti neoprávněnému přístupu.

Skvělý doplněk na cesty
Zatímco ZBook 15 a 17 jsou kompletně nové notebooky s plnou výbavou a vysokým výkonem,   ZBook 14   je takový experiment. Vychází totiž z 14“ EliteBooku 840, a to tak moc, že v mnoha ohledech jde o stejné notebooky. Přestože   ZBook 14   a EliteBook 840 mají hodně společného, jsou zde jisté vizuální rozdíly, které činí prvního jmenovaného vizuálně přitažlivějším. Víko má povrch černě   lakovaného broušeného hliníku , kterému dominuje velké lesklé logo výrobce, a po obvodu je natažený tlustý gumový okraj do U.   HP ZBook 14   je kvalitně   zpracovanou tenkou pracovní stanicí   a   skvělý doplněk na cesty .

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované notebooky