VYPRODÁNO

HP Z840 Workstation


Kód : PCB115410-29

Výrobce : HP

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

Repasované počítače

Jiné produkty z kategorie

Repasované počítače


HP Z840 Workstation
2x Intel Xeon E5-2667 V4 3.20 GHz, 512 GB SSD, 64 GB, nVIDIA Quadro M6000 24GB, Windows 10 Professional

Typ procesoru: Intel Xeon E5
Typ disku: SSD
Kapacita disku: 512 GB
Operační paměť: 64 GB
Grafika model: nVIDIA Quadro
Mechanika: Možnost dokoupit externí do USB
Bluetooth: Možnost dokoupit externí do USB
WIFI: Možnost dokoupit externí do USB
Webkamera: Možnost dokoupit externí do USB
SD čtečka: ne
LAN: ano
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ne
HDMI: ano
DVI: ne
VGA: ne
USB 2.0: 2x
USB 3.0: 8x
Typ zboží: Repasované zboží

Záruka: 12 měsíců

 

Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.

 

HP Z840 Workstation

Vysoký výkon určený pro náročnější multimédia a výpočetní operace. Skvělý design, bezkonkurenční zpracování a možnosti rozšíření. To je to pracovní stanice HP Workstation Z840, která je pro profesionální užití, jako stvořená. Už letmý pohled na počítač HP Workstation Z840 v provedení Tower budí dojem, že půjde o něco více než jen o běžný stolní počítač. Žebrování v přední části počítače jako by naznačovalo, že tady je chlazení od skutečně silného stroje. Vykrojení v horní části a designové ocelové kryty na bocích, to všechno vytváří elegantní dojem toho, že tato pracovní stanice něco umí. A je tomu tak.

Profesionální a výkonná pracovní stanice

Dominantním prvkem je madlo vpředu nahoře, které elegantně vyúsťuje z žebrování. Na přední straně se tyčí nepřehlédnutelné logo, po pravé straně několik portů a viditelné označení této modelové řady Z840. V celkovém dojmu lze tomuto černému kompletu těžko něco vytknout. Model HP Workstation Z840 nenese označení pracovní stanice pro nic za nic. Předkládaný výkon je připraven nabídnout hodně a uspokojit i náročnější uživatele.

Rychlost, kam se podíváš

Dosažení maximálního výkonu samozřejmě odpovídá i volba grafické karty, která bývá nejčastěji z řady vyšších modelů NVidia. Pohodlně si poradíte nejenom s 2D, ale i náročnější 3D grafikou a nejrůznějšími vizuálními modelacemi. Pracovní stanice HP Workstation Z840 je skutečně povedeným modelem společnosti Hewlett-Packard. V jejím případě se lze kromě působivého designu z vnějšku i zevnitř spolehnout na rychlost ve všech ohledech. Zkrátka výkonný výpočetní nástroj, který je schopen odvést hodně práce. Pracovní stanice HP Workstation Z840 toto nabízí hodně nejenom z pohledu výkonu, ale také konektorové výbavy.

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

 
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované počítače