HP Z820 Tower Workstation


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB124381-29

Výrobce : HP

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

HP Z820 Tower Workstation
2x Intel Xeon E5-2637 v2 3.50 GHz, 300 GB HDD + 600 GB HDD + 600 GB HDD, 128 GB, nVIDIA Quadro K5000 4GB, Windows 10 Professional

Typ procesoru: Intel Xeon E5
Typ disku: HDD
Kapacita disku: 1500 GB
Operační paměť: 128 GB
Grafika model: nVIDIA Quadro
Mechanika: DVD-RW
Bluetooth: Možnost dokoupit externí do USB
WIFI: Možnost dokoupit externí do USB
Webkamera: Možnost dokoupit externí do USB
SD čtečka: ne
LAN: ano
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ano
HDMI: ne
DVI: ano
VGA: ne
USB 2.0: 5x
USB 3.0: 4x
Typ zboží: Použité zboží

Záruka: 12 měsíců

HP Z820 Workstation
Vysoký výkon určený pro náročnější multimédia a výpočetní operace. Skvělý design, bezkonkurenční zpracování a možnosti rozšíření. To je to pracovní stanice HP Workstation Z820, která je pro profesionální užití, jako stvořená. Už letmý pohled na počítač HP Workstation Z820 v provedení Tower budí dojem, že půjde o něco více než jen o běžný stolní počítač. Žebrování v přední části počítače jako by naznačovalo, že tady je chlazení od skutečně silného stroje. Vykrojení v horní části a designové ocelové kryty na bocích, to všechno vytváří elegantní dojem toho, že tato pracovní stanice něco umí. A je tomu tak.

Profesionální a výkonná pracovní stanice
Dominantním prvkem je madlo vpředu nahoře, které elegantně vyúsťuje z žebrování. Uprostřed se tyčí nepřehlédnutelné logo, po pravé straně několik portů a viditelné označení této modelové řady Z820. V celkovém dojmu lze tomuto černo stříbrnému kompletu těžko něco vytknout. Model HP Workstation Z820 nenese označení pracovní stanice pro nic za nic. Předkládaný výkon je připraven nabídnout hodně a uspokojit i náročnější uživatele.

Rychlost, kam se podíváš
Dosažení maximálního výkonu samozřejmě odpovídá i volba grafické karty, která bývá nejčastěji z řady vyšších modelů NVidia. Pohodlně si poradíte nejenom s 2D, ale i náročnější 3D grafikou a nejrůznějšími vizuálními modelacemi. Pracovní stanice HP Workstation Z820 je skutečně povedeným modelem společnosti Hewlett-Packard. V jejím případě se lze kromě působivého designu z vnějšku i zevnitř spolehnout na rychlost ve všech ohledech, a to i díky technologii Thunderbolt pro rychlejší přesun dat. Zkrátka výkonný výpočetní nástroj, který je schopen odvést hodně práce. Pracovní stanice HP Workstation Z820 toto nabízí hodně nejenom z pohledu výkonu, ale také konektorové výbavy.

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované počítače