VYPRODÁNO

HP Workstation Z820-190139


Kód : PCB94522-28

Výrobce : HP

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

Repasované počítače

Jiné produkty z kategorie

Repasované počítače


HP Workstation Z820-190139
2x Intel Xeon E5 - 2640 2.50 GHz, 256 GB SSD, 32 GB DDR3, Nvidia Quadro K5000 4096 MB, Windows 10 Pro
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované

Pracovní stanice pro náročnéuživatele, kteří od výpočetní techniky požadují maximální výkon s vynikajícímigrafickým výkonem a vysokou rychlostí. Pracovní stanice HP rychle implementovata snadno spravovat a představují řešení, která podporují podnikání, splňujísložité požadavky a reagují na výzvy trhu.

Shrnutí parametrů

Procesor2x Intel Xeon E5 - 2640 2.50 GHz
Operační paměť32 GB DDR3
Vnitřní úložiště256 GB SSD
Grafická kartaNvidia Quadro K5000 4096 MB
Optická mechanikaDVD-RW
Síťové připojeníLAN
Rozhraní4x USB 2.0, 5x USB 3.x, 2x DisplayPort, 2x DVI, 1x COM
Operační systémWindows 10 Pro
ProvedeníTower
Barvačerná

Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.


 

Extrémní profesionální výkon

Výkon, který požadujete. Hodnota,kterou potřebujete. Pracovní stanice HP Z820 vám nabízí profesionálnírozšiřitelnost v provedení mini-tower s přístupem bez použití nářadí – a to všeza skvělou cenu. Až se 6 samostatnými výpočetními jádry, nejnovějším výpočetníma komunikačním výkonem od společnosti Intel® a nejnovější grafickou technologiíodšpičkových dodavatelů grafických karet, vám pracovní stanice HP Z820 nabízípotřebný pracovní výkon.

Architektura Intel® QuickPathTechnology a vámi zvolený šestijádrový procesor Intel® Xeon® vám umožní řešitvětší výpočetní výzvy. Spouštějte více úloh, procesů a aplikací současněprostřednictvím pracovní stanice, která optimálně využívá své jednotlivésoučásti – výkonný procesor, paměť, grafickou kartu a úložná zařízení.Profesionální grafickou kartu si vyberete z široké řady Quadro® společnostiNVIDIA®. Tyto grafické řešení automaticky detekují vaše aplikace prooptimalizaci nejlepšího výkonu.

Spolehlivost vyhlášené kvality společnosti HP

Díky úzké spolupráci s výrobcisoftwaru jsou pracovní stanice HP plně certifikovány a optimalizovány pro vašeaplikace; důkladné testování a kontrola kvality udrží vaši produktivitu trvalena vysoké úrovni. Množství monitorů a dalších doplňků zajišťují bezstarostnévlastnictví a užívání pracovních stanic HP.


Záruka: 12 měsíců
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované
Nejprodávanější produkty