Grafická karta HP Quadro NVS 295 s 256MB paměti, ideální pro dvoumonitorové kancelářské sestavy. Výstup 2× DisplayPort, tichý provoz a nízká spotřeba.
| GPU - Stav: | Repasováno |
| GPU - Výrobce: | HP |
| GPU - Výrobce čipu: | nVIDIA |
| GPU - Modelová řada: | Quadro NVS |
| GPU - Model: | NVS 295 |
| GPU - Edice: | 641462-001 |
| GPU - Velikost paměti: | 256MB |
| GPU - Typ paměti: | DDR3 |
| GPU - Sběrnice: | 64-bit |
| GPU - Architektura: | Tesla |
| GPU - Výrobní proces: | 55 nm |
| GPU - Napájení: | Žádné |
| GPU - Počet ventilátorů: | 0 |
| GPU - Rozhraní: | PCI Express® 2.0 |
| GPU - Výstupy: | 2× DisplayPort |
| GPU - RGB: | Ne |
| GPU - Typ chlazení: | Pasivní |
| GPU - Délka karty: | 168 mm |
| GPU - Šířka karty: | 18 mm |
| GPU - Výška karty: | 69 mm |
| GPU - Doporučený zdroj: | 250 W |
HP Quadro™ NVS 295 256MB – pasivně chlazená karta pro dvoumonitorové kancelářské pracoviště
Grafická karta HP Quadro NVS 295 představuje úsporné a spolehlivé řešení určené pro kancelářské počítače, dispečerská stanoviště, správní aplikace a multimonitorové pracovní prostředí. Tento model, vybavený 256MB DDR3 pamětí, je postaven na osvědčené architektuře Tesla a nabízí dostatečný výkon pro provoz běžných aplikací, zobrazení tabulek, správu dokumentace a multimediální obsah v nízkém až středním rozlišení.
Hlavní výhodou karty je zcela pasivní chlazení, díky kterému je provoz naprosto bezhlučný. Neobsahuje žádný ventilátor, a proto je mimořádně vhodná do prostředí s požadavky na tichý chod – například kanceláře, recepce, školní a knihovní počítače, nemocniční stanice nebo terminály pro správu systémů.
Model NVS 295 je vybaven dvojicí DisplayPort výstupů, které umožňují provoz dvou monitorů současně až do rozlišení 2560×1600 při použití aktivních adaptérů (nebo 1920×1200 nativně). Tím se karta stává vhodnou volbou pro pracovníky vyžadující rozšířenou pracovní plochu, např. účetní, analytiky nebo obsluhu podnikových systémů.
Karta se instaluje do rozhraní PCI Express® 2.0 x16 a díky nízké spotřebě (TDP ~23 W) nevyžaduje žádné přídavné napájení. Kompatibilní je se systémy Windows XP, Vista, 7 a 10, a podporuje základní DirectX i OpenGL akceleraci pro běžné zobrazovací úlohy.
Výrobce: HP
GPSR informace o výrobci: HP Inc Czech Republic s.r.o., Vyskočilova 1/1410, 140 00 Praha 4
https://www.hp.com/cz-cs/contact-hp/contact.html, +420 261 307 111
ASUS Radeon™ RX 560 ROG Strix EVO Gaming 4GB OC (90YV0AH6-M0NA00 | 4712900874594)