HP ProBook 650 G3-764365


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB138279-28

Výrobce : HP

Skladem : 1 ks

Dostupnost : Ano

 

HP ProBook 650 G3-764365
Repasovaný notebook s 15,6" LCD 1920 x 1080, Intel Core i5 7300U Kaby Lake 2.60 GHz, 256 GB SSD, 8 GB DDR4, Intel HD Graphics 620, Windows 10 Pro
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované

Praktický společník prokaždodenní pracovní nasazení se skvělými možnostmi konfigurace, dlouhodoběspolehlivým provozem a pokročilým zabezpečením podle požadavků dnešníhopodnikání. To vše a mnohem více je řada notebooků ProBook 650 od společnostiHP. Díky své příslušnosti k řadě ProBook notebook získává zvýšenou odolnostnejen mechanickou, ale i proti neoprávněnému přístupu. Dále v kombinaci sklasickými i moderními možnostmi připojení včetně bezdrátového. Nový notebookHP ProBook spojuje nejnovější technologie a spolehlivá řešení zabezpečení, abyzajistil produktivní nasazení jak v kanceláři, tak i na cestách.

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i5 7300U Kaby Lake 2.60 GHz
Operační paměť8 GB DDR4
Vnitřní úložiště256 GB SSD
Grafická kartaIntel HD Graphics 620
Displej15,6" LCD 1920 x 1080 - Matný
Optická mechanikaDVD-RW
Síťové připojeníWi-Fi, LAN, 4G(LTE) modem
Rozhraní2x USB 3.x, 1x USB-C, 1x DisplayPort, 1x VGA, 1x COM
Výbavačtečka otisků prstů, čtečka paměťových karet, numerická klávesnice, webkamera, bluetooth
Operační systémWindows 10 Pro
Barvačerná
B kategorieProdukt může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení (u telefonů baterie pod 90%). Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.

Předurčen pracovat

Za pomoci moderních technologiíbudete mít jako uživatel vždy k dispozici dostatek výkonu. Ať již výpočetního,který dodávají moderní procesoryIntel Core 7. generacev kombinaci soperační pamětí DDR4 a ve vybraných konfiguracích disky SSD s rozhraním PCIeNVMe, nebo grafického za pomoci diskrétních grafických akcelerátorů u vybranýchmodelů.

Navržen chránit

Nechybí propracované zabezpečenízaměřené na firemní klientelu s důrazem na maximální úsporu času při správěfiremní výpočetní techniky. S nástroji jakoHP BIOSphere Gen3lzenapříklad snadno zotavit systém BIOS bez nutnosti kontaktování podporyspolečnosti HP. Notebook můžete také doplnit o volitelné aplikace HP TouchpointManager nebo automatické šifrování (prodávají se samostatně), které umožnízabezpečit a spravovat vše potřebné, uchovávat kritická data a identity vbezpečí.

Důraz na možnosti konektivity

Nabídka portůUSB 3.0/3.1 Gen1, USB Type-C, Gigabit Ethernet, VGA a DisplayPortzajistí připojení kevšem vašim zařízením. Samozřejmostí jsou také bezdrátové technologie WiFi ac aBluetooth ičtečka paměťových karet. Vybrané modely pak mohou výt vybaveny takémodulem proširokopásmové mobilní připojení k internetu WWAN 3G/4G. Dokovacíkonektor vám poskytne rychlou možnost integrace do pracovního prostředí.

Komunikujte a bavte se

Na své si přijdou i milovnícimultimédií, kterým poslech umocní zvukové technologie HP Audio Boost astereofonní reproduktory. Komunikujte s kolegy, klienty a obchodními partneryza pomoci pokročilých technologií. Webová kamera s vysokým rozlišením akvalitní mikrofon, v kombinaci se skvělým zvukem a aplikací HP Noise Reductionpro potlačení šumu, jsou zárukou dokonale čisté komunikace.


Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.


Záruka: 12 měsíců
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované
Prodávající: Tera Systems s.r.o, Lidická tř. 1004/139, České Budějovice 7, 370 07 České Budějovice IČ: 28080289, DIČ: CZ28080289
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 16083.

Nejprodávanější repasované notebooky