Odolný notebook s kvalitní konstrukcí, inovativním hardwarem a základním zabezpečením, právě takové stroje představuje řada HP ProBook 450 . Její zástupci jsou ideálními nástroji pro vaše podnikání. Určeny jsou pro profesionály v podnikovém prostředí nebo v malých a středně velkých firmách.
| Procesor | Intel Core i5 1135G7 Tiger Lake 2.40 GHz |
| Operační paměť | 16 GB DDR4 |
| Vnitřní úložiště | 512 GB SSD |
| Grafická karta | Intel Iris Xe Graphics |
| Displej | 15,6" LCD 1920 x 1080 - Matný |
| Optická mechanika | bez optické mechaniky |
| Síťové připojení | Wi-Fi, LAN |
| Rozhraní | 3x USB 3.x, 1x USB-C, 1x HDMI |
| Výbava | čtečka otisků prstů, čtečka paměťových karet, numerická klávesnice, podsvícená klávesnice, webkamera, bluetooth |
| Operační systém | Windows 11 Pro (možnost instalace Windows 10*) |
| Barva | stříbrná |
* Na tento produkt Vám můžeme nainstalovat Windows 10 (viz Související produkty / Software – přidejte si do nákupního košíku) a Vy kdykoliv v budoucnu můžete přejít na Windows 11 ZDARMA a jednoduše, bez ztráty dat.
Za pomoci moderního procesoru Intel 11. generace budete mít vždy k dispozici dostatek výkonu pro vaše oblíbené aplikace. Samozřejmostí je rychlá operační paměť DDR4. Oceníte také svižné reakce s diskem SSD M.2 PCIe NVMe.Řada HP ProBook 450 je jako stvořená pro vaše podnikání, domácí kancelář i studium.
Důraz na možnosti konektivityNechybí ani moderní možnosti konektivy, jako například rozhraní USB Type-C, které nabízí přenosovou rychlost až 10 Gb/s a umožní využívat funkci napájení a výstupu obrazu DisplayPort (s volitelnou redukcí). Samozřejmostí jsou klasická rozhraní USB 3.3.2 Gen 1. Připojení k sítím zajistí kabelové Gigabit Ethernet nebo bezdrátové Wi-Fi. Nechybí ani možnost připojení externího zobrazovacího zařízení pomocí HDMI.
Bojuje nejen proti malwaruMalwarové hrozby se rychle vyvíjí a klasické antivirové programy nedokážou vždy rozpoznat nové útoky. Chraňte počítač před dosud neznámými hrozbami díky nástroji HP Sure Sense, který využívá umělou inteligenci s prvky hlubokého učení, aby poskytoval prvotřídní ochranu před pokročilým malwarem.
Zachovejte si vysokou produktivitu a minimální prostoje s plně integrovanými a automatizovanými funkcemi firmwarového ekosystému HP BIOSphere Gen6. Vaše počítače získají dodatečnou ochranu díky automatickým kontrolám aktualizací a zabezpečení.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. V případě notebooků, počítačů a dalších el. spotřebičů je vždy součástí balení napájecí adaptér/kabel.
| Výrobce procesoru | Intel |
| Modelová řada | Core i5 |
| Typ procesoru | 1135G7 Tiger Lake |
| Frekvence procesoru | 2.40 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Velikost operační paměti [GB] | 16 |
| Typ operační paměti | DDR4 |
| Typ produktu | Repasované |
| Typ disku | SSD |
| Kapacita disku [GB] | 512 |
| Typ mechaniky | bez optické mechaniky |
| Výrobce grafické karty | Intel |
| Modelová řada grafické karty | Xe Graphics |
| Typ grafické karty | Iris |
| Druh grafické karty | integrovaná |
| Velikost displeje (") | 15,6 |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 |
| Povrch displeje | Matný |
| Dotykový displej | Ne |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB 2.0 - počet portů | 0 |
| USB 3.x - počet portů | 3 |
| DisplayPort | 0 |
| HDMI | 1 |
| DVI | 0 |
| VGA | 0 |
| COM port | 0 |
| RJ-45 (LAN) port | 1 |
| Čtečka karet | Ano |
| 3G modem | Ne |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Webkamera | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Počet procesorů | 1 |
| Frekvence operační paměti | 3200 MHz |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Barva | stříbrná |
| USB 3.x typ C (počet) | 1 |
| mini DisplayPort | 0 |
| Thunderbolt (počet) | 0 |
| 4G/LTE modem | Ne |
| Výrobce | HP |
| Kvalita | Stav B |
| Možnost instalace Windows 10 | Ano |
| Model grafické karty | Iris Xe Graphics |
| Originální CZ klávesnice | Ano |
Výrobce: HP
GPSR informace o výrobci: HP Inc Czech Republic s.r.o., Vyskočilova 1/1410, 140 00 Praha 4
https://www.hp.com/cz-cs/contact-hp/contact.html, +420 261 307 111
Notebook Dell Latitude 5490 i5-7300U/8/256 SSD/14"FullHD Touch/Win 11 Pro-NB670-8-256-T
Notebook HP Elitebook 850 G8 i5-1145G7/16/512 SSD/15,6"Full HD Touch/Win 11 Pro-NB666-16-512-T