| Procesor | Intel Core i5 12400 2.5 GHz Alder Lake |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Displej | 27" LCD UHD s rozlišením 3840 x 2160 |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 512 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR5 |
| Rozhraní | 4xUSB 3.0, HDMI, LAN |
| Grafická karta | nVidia GeForce RTX 3050 4 GB |
| Výbava | WiFi, Webkamera |
| Velikost | All In One |
Výrobce: HP
GPSR informace o výrobci: HP Inc Czech Republic s.r.o., Vyskočilova 1/1410, 140 00 Praha 4
https://www.hp.com/cz-cs/contact-hp/contact.html, +420 261 307 111
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
ASUS Radeon™ RX 560 ROG Strix EVO Gaming 4GB OC (90YV0AH6-M0NA00 | 4712900874594)