| Procesor | Intel Core i3 8100 3.6 GHz Coffee Lake |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR4 |
| Rozhraní | 6xUSB 3.0, 1xUSB Type-C, 2xDisplayPort, HDMI, LAN |
| Grafická karta | Intel UHD Graphics 630 |
| Výbava | bez výbavy |
| Velikost | Mini PC |
Výrobce: HP
GPSR informace o výrobci: HP Inc Czech Republic s.r.o., Vyskočilova 1/1410, 140 00 Praha 4
https://www.hp.com/cz-cs/contact-hp/contact.html, +420 261 307 111
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase
HP ProDesk 600G3 Intel Pentium G4600 36 GHz 8GB RAM 256GB SSD DVDRW Windows 11 Pro - MiniTower repase
Počítač Dell Optiplex 3050 SFF i3-6100/8/128 SSD/Win 11 Pro-RP679-i3-8-128