HP EliteDesk 705 G4 SFF Workstation


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB143141-29

Výrobce : HP

Skladem : 2ks

Dostupnost : Ano

 

HP EliteDesk 705 G4 SFF Workstation
AMD Ryzen 5 Pro 2400G 3.90 GHz, 8 GB, 256 GB NVMe SSD, AMD Radeon Vega 11 Graphics

Osvětlení klávesnice: ne
Numerická klávesnice: Možnost dokoupit externí do USB
Možnost dockování: ne
Barva: Černá
Typ zboží: Použité zboží
Pevný disk: 256 GB NVMe SSD
Kapacita disku: 256 GB
Typ disku: SSD
Typ procesoru: AMD Ryzen 5
Procesor: AMD Ryzen 5 Pro 2400G 3.90 GHz
Rychlost procesoru: 3.90 GHz
Operační paměť: 8 GB
Úhlopříčka displeje: ne
Rozlišení displeje: ne
Dotykové LCD: ne
Grafika model: AMD Radeon
Grafika: AMD Radeon Vega 11 Graphics
Mechanika: Možnost dokoupit externí do USB
Bluetooth: Možnost dokoupit externí do USB
Webkamera: Možnost dokoupit externí do USB
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ano
HDMI: ne
DVI: ne
VGA: ne
Thunderbolt: ano
USB 2.0: 6x
USB 3.0: 4x
LAN: ano
WIFI: Možnost dokoupit externí do USB
SD čtečka: Možnost dokoupit externí do USB

Záruka: 12 měsíců

 

Tyto produkty převážně pocházejí z leasingů či odkupů od velkých firem v rámci celého světa a procházejí často profesionální kontrolou přímo výrobcem zařízení. V rámci tohoto procesu je zajištěna maximální kvalita, zařízení je řádně vyčištěné a otestované.

Firemní počítač HP EliteDesk
Společnost HP je dobře známa svými profesionálně provedenými výrobky, které dovolují i náročné firemní nasazení. Zcela nová modelová řada HP EliteDesk 705 G4 SFF vyniká působivým designem a prvotřídním výkonem. Pořiďte si výkon za rozumnou cenu v moderním provedení značkového výrobce. Skvělý počítač do firemního prostředí. Zabezpečený a snadno spravovatelný. Při návrhu absolvoval řadu testů zaručující dlouhodobou spolehlivost. Stolní počítač HP EliteDesk 705 G4 SFF je modelem, který dokáže uspokojit poměrně široké portfolio zákazníků. Design v kombinaci s překládaným výkonem naleznou své pevné místo jak v domácnostech, při hraní her, tak v kancelářích, kde bude kladen důraz na náročnější výpočetní operace.

 

 

Adekvátní výbava do domu i kanceláře
Stolní počítač HP EliteDesk 705 G4 SFF působí jako velice elegantní představitel kancelářské výpočetní techniky. Za jeho reprezentativním vzhledem se však skrývá mnohé a spojení kvalitních černých plastů s ocelovým šasi vytváří pevný, bytelný a vzhledově zajímavý celek. K tomu ostatně přispívá přední luxusní žebrování. Takové pomyslné umělecké dílo v oblasti výpočetní techniky, jehož design se tak trochu vymyká běžnému standardu.


 

Hewlett-Packard
je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD. HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě.

 

 
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované počítače