HP EliteBook Folio G1 Touch-256965


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB126918-28

Výrobce : HP

Skladem : 1 ks

Dostupnost : Ano

 

HP EliteBook Folio G1 Touch-256965
Repasovaný notebook s 12,5" LCD 1920 x 1080 - dotykový, Intel Core m5 6Y57 1.10 GHz, 128 GB SSD, 8 GB DDR3, Intel HD Graphics 515, Windows 10 Pro
Typ produktu: Repasované

Výkonný firemní přenosný počítačve velmi tenkém provedení s vysokou odolností, dlouhou výdrží při práci nabaterie a praktickými rozměry pro cestování. Právě tyto náročné požadavkysplňují notebooky HP EliteBook Folio G1. Spojuje v sobě vynikající zpracování avýjimečný výkon. Notebook jako celek splní ty nejnáročnější požadavky a to jakv kanceláři, tak na cestách, S prémiovými materiály a sadou pokročilých funkcíje tento notebook skvělou volbou.

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core m5-6Y57 1.10 GHz
Operační paměť8 GB DDR3
Vnitřní úložiště128 GB SSD
Grafická kartaIntel HD Graphics 515
Displej12,5" LCD 1920 x 1080, dotykový
Optická mechanikabez optické mechaniky
Síťové připojeníWi-Fi
Rozhraní
Výbavapodsvícená klávesnice, bluetooth
Operační systémWindows 10 Pro

Úsporný, přesto vysoký výkon a extrémní odolnost

Využití moderních výkonných apřesto úsporných mobilních procesorůIntel Core 6. generacezajišťujepotenciál adekvátního výkonu a výdrže při práci na bateriové napájení tak, jakse to hodí právě vám. Práce s notebooky řady EliteBook Folio G1 bude nejenefektivní, ale i příjemná. Splnění přísných norem testování HP a schopnostobstát i v testování podle armádních standardů odolnostiMIL-STD 810Gnavíc potvrzují důležitou odolnost v případě použití notebooku za extrémníchpodmínek.

Zabezpečení a správa na podnikové úrovni

Nechybí propracované zabezpečenízaměřené na firemní klientelu s důrazem na maximální úsporu času při správěfiremní výpočetní techniky. S nástroji jakoHP BIOSphere s HP Sure Start aHP Touchpoint Managerlze například snadno zotavit systém BIOS bez nutnostikontaktování podpory společnosti HP, nebo zabezpečit a spravovat vše potřebné,uchovávat kritická data a identity v bezpečí. HP vám s notebookem EliteBookFolio G1 poskytuje prvotřídní řešení pro zabezpečení a komplexní správu.

Podmanivý zvuk

Na své si přijdou i milovnícimultimédií, kterým poslech umocní zvukové technologie a reproduktory z dílenBang& Olufsenpřinášející zvuk nevšední kvality. Oživte svou zábavu opodmanivý a velice přesný zvuk od mistrů audia.

Excelentní konferenční hovory

Komunikujte s kolegy, klienty aobchodními partnery za pomoci pokročilých technologií. Webová kamera a citlivémikrofony, v kombinaci se skvělým zvukem a stereofonními reproduktory jsouzárukou dokonale čisté komunikace.


Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná (přeškrtnutá) cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.


Záruka: 12 měsíců
Typ produktu: Repasované
Prodávající: Tera Systems s.r.o, Lidická tř. 1004/139, České Budějovice 7, 370 07 České Budějovice IČ: 28080289, DIČ: CZ28080289
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 16083.

Nejprodávanější repasované notebooky