HP EliteBook 8570p


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB138537-32

Výrobce : HP

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

HP EliteBook 8570p
Intel i5 3360M (2,80GHz - 3,50GHz), Intel HD Graphics, RAM 4 GB DDR3, 500 GB HDD, 15" 1600x900px TN, VGA; DisplayPort, Jack 3,5mm; USB 2.0; USB 3.0; FireWire; RS-232; e-Sata, Bluetooth; Čtečka paměťových karet; Čtečka otisků prstů; RJ-45; Webkamera; WIFI; Trackpoint; Windows 10 PRO

Popis

Notebooky HP EliteBook
Notebooky HP modelové řady Elitebook a Probook jsou odolné, konstrukčně pevné a výkonné, které dokáží upoutat pozornost svým legendární a prémiovým vzhledem. Zařízení Elitebook a Probook s hliníkovým tělem a funkčním a decentním stylem vypadají prostě skvěle. Oceníte i nový vylepšený mechanismus otevírání víka. Klávesnice je pohodlná a velmi tichá.

Procesor Intel Core i5
Základní deska tohoto notebooku je osazena procesorem Intel Core i5. Jedná se o vyšší řadu mobilního procesoru. U procesorech se od 1. generace začala objevovat funkce Turbo Boost, tedy automatické taktování procesoru, dle jeho aktuálního výkonu a potřeba. Některé modely procesoru Intel Core i5, se pyšní vyrovnávací pamětí až 6MB. Následuje i funkce, která se používá u serverových procesorů a Intel Hyper-Theading, tedy využívání i virtuálních vláken procesoru, pro lepší výkon a úsporu energie. Grafickým prvek v tomto procesoru je vždy integrovaná grafická karta Intel HD Graphics.

Zabezpečení
Čtečka otisků prstů -
Zabezpečení jedinečného charakteru, vázané na otisk Vašeho prstu.
Windows Defender -
Antivirový program, který je součásti Windows 10 a je tak zcela bezplatný. Vyvíjí a spravuje ho společnost Microsoft, v rámci licence Windows 10.

Systém
V každém zařízení je nainstalovaný operační systém, dle parametrů produktů. Tento operační systém je vždy aktivován a je nainstalovaný se všemi potřebnými ovladači pro správnou funkci operačního systému. 

Operační systém Windows 10
V tomto zařízení je nainstalovaný nejpoužívanější operační systém Windows 10. Systém je možné zakoupit ve dvou variantách: Windows 10 PRO - s největším využitím pro firmy i domácnost a Windows 10 Home - s využitím pro domácnost a studování. Operační systém Windows 10 nainstalovaný v zařízení má papírovou nebo elektronickou licenci, je tedy možné ho kdykoliv přeinstalovat a dále používat. Operační systém Windows 10 v sobě obsahuje velmi chválenou a úspěšnou antivirovou složku Microsoft Defender, která bezpečně ochrání každého.

Ekologické a bezpečné balení
Každé zařízení je zabaleno v bezpečné přepravní krabici se speciální výstelkou pro přepravu elektroniky. Zařízení, výstelku i krabici zabalíme do speciální plastové obálky, která ochrání notebook před vlhkem, vodou a prachem při přepravě. Krabici je možné dále použít například na další zabalení jako dárek - málokdo tak pozná, že se nejedná o nové zařízení.

služby
Technická podpora
Záruční i pozáruční servis
Náhradní baterie a adaptéry
Reklamace v online systému, s dopravou zdarma
99% spokojenosti zákazníků s vrácení zboží a reklamací

Specifikace


Stav: Repasovaný
Stav: B
Úhlopříčka: 15"
Dotyk: NE
Rozlišení: 1600x900px
Povrch: matný
Technologie LCD: TN
Výrobce CPU: Intel
Model CPU: i5
Označení CPU: 3360M
Generace CPU: 3. generace
Počet jader CPU: 2
Min. frekvence CPU: 2,80GHz
Max. frekvence CPU: 3,50GHz
Kapacita RAM: 4 GB
Typ RAM: DDR3
Kapacita disku: 500 GB
Typ disku: HDD
Typ grafiky: Sdílená
Výrobce grafiky: Intel
Model grafiky: HD Graphics
Numerická: ANO
Podsvícená: NE
Osvětlená: ANO
Typ mechaniky: DVD-RW
Video: DisplayPort
DISPLAYPORT: 1
VGA: 1
Ostatní: e-Sata
USB 2.0: 2
USB 3.0: 2
Výbava: Bluetooth
Barva: Černá
Operační systém: Windows 10 PRO
Hmotnost: 2,6kg
Dockovatelnost: Dock-konektor
Mechaniky: ANO
Záruka: 12 měsíců
Prodávající: R-PASS s. r. o., Nové sady 988/2, 602 00, Brno IČ: 05251150 DIČ: CZ05251150
Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Brně pod spisovou značkou C 94318

Nejprodávanější repasované notebooky