| Generace procesoru | 8. Generace |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5-8365U 6M Cache, up to 4.10 GHz |
| Počet jader | 4 |
| Passmark CPU | 6280 |
| Operační paměť | 16 GB |
| Typ paměti | DDR4 |
| Kapacita disku | 500 GB |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Optická mechanika | bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Úhlopříčka displeje | 13,3" |
| Doporučené rozlišení | 1920 x 1080 |
| Typ displeje | matný |
| Grafická karta | Intel® HD Graphics 620 |
| Video výstup | HDMI |
| Klávesnice | počeštěná, podsvícená |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Připojení | LAN, WiFi, Bluetooth |
| Vstupy, výstupy | USB 3.0, USB-C, audio, webkamera |
| Počet USB | 3 |
| Hmotnost | 1,35 Kg |
| Barva | černo stříbrná |
| Kvalita zboží | kategorie "A" |
Výkonný firemní notebook s vysokou odolností, snadnou správou, pokročilým zabezpečením, dlouhou výdrží při práci na baterie a praktickými rozměry pro cestování. Právě tyto náročnépožadavky splňuje notebook HP EliteBook 830 G6. Vyniká precizním řemeslným zpracováním hliníkového těla a nabízí výkonné nástroje pro spolupráci s kolegy. V rámci série notebooků EliteBook 800 si navíc můžete zvolit mezi několika velikostmi displeje v mnoha konfiguracích a vybrat tak optimálního partnera pro podnikání. EliteBook 830 G6 s 13.3" displejem splní ty nejnáročnější požadavky a to jak v kanceláři, tak na cestách.
Vysoký výkon
Moderní výkonné a přesto úsporné procesory Intel Core 8. generace vám poskytnou nejen sílu, ale také skvělou výdrž při práci na bateriové napájení. S pomocí procesorů Intel Core je zajištěna špičková podpora multitaskingu, která usnadňuje používání více aplikací najednou. Výkonné procesory jsou ještě doplněny 16 GB operační paměti DDR4 a také pevnými disky SSD M.2 NVMe s kapacitou 500 GB. Potřený grafický výkon pak zajistí integrované grafické karty Intel HD/UHD Graphics. Práce s notebooky řady EliteBook 830 G6 bude nejen efektivní, ale i příjemná.
Tenký, přesto plně vybavený
Pro notebooky určené do firemního sektoru je samozřejmá možnost použití v kombinaci s dokovací stanicí a řada EliteBook 830 G6 se svým řešením dokování podnikové úrovně není výjimkou. Pro dokování vám nabízí hned 2 řešení. Jedním je port Thunderbolt 3/USB Type-C a druhým podpora klasického dokování na boční straně, abyste mohli dále využívat existující dok. Nabídka portů USB 3.0/3.1 Gen 1, Gigabit Ethernet, HDMI zajistí připojení ke všem vašim zařízením. Samozřejmostí jsou také bezdrátové technologie WiFi ac a Bluetooth.
Podmanivý zvuk
Na své si přijdou i milovníci multimédií, kterým poslech umocní zvukové technologie a reproduktory z dílen Bang & Olufsen přinášející zvuk nevšední kvality. Oživte svou zábavu o podmanivý a velice přesný zvuk od mistrů audia.
Předinstalovaný je OS Windows 11 Pro v českém jazyce.
Výrobce: HP
GPSR informace o výrobci: HP Inc Czech Republic s.r.o., Vyskočilova 1/1410, 140 00 Praha 4
https://www.hp.com/cz-cs/contact-hp/contact.html, +420 261 307 111
Notebook Dell Latitude 5490 i5-7300U/8/256 SSD/14"FullHD Touch/Win 11 Pro-NB670-8-256-T
Notebook HP Elitebook 850 G8 i5-1145G7/16/512 SSD/15,6"Full HD Touch/Win 11 Pro-NB666-16-512-T