HP Compaq 6300 Pro SFF-214034


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB118053-28

Výrobce : HP

Skladem : 1 ks

Dostupnost : Ano

 

HP Compaq 6300 Pro SFF-214034
Intel Core i5 3470 Ivy Bridge 3.20 GHz, 500 GB HDD, 4 GB DDR3, Intel HD Graphics 2500, Windows 10 Pro (možnost instalace Windows 7)
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované

Profesionálně repasovaný počítačs vysokým výpočetním výkonem. HP Compaq Pro 6300 v desktopovém kompaktním provedenípředstavuje výkonný počítač pro běžné využití, který nabízí bezpečnostní funkcea možnosti rozšíření, se kterými může vaše společnost dosáhnout obchodníchúspěchů. Řada počítačů Compaq Pro 6300 nabízí stabilní výkon pro firmy i prodomácí využití. Profesionálně navržená skříň nezabere místo a umožňuje snadnýpřístup k portům, zásuvkám a pozicím. Optické jednotky a porty USB 2.0 a 3.0 napřední a zadní straně poskytují široké možnosti pro pohodlnou práci sdigitálními médii a rychlé přenosy dat

Shrnutí parametrů

ProcesorIntel Core i5 3470 Ivy Bridge 3.20 GHz
Operační paměť4 GB DDR3
Vnitřní úložiště500 GB HDD
Grafická kartaIntel HD Graphics 2500
Optická mechanikaDVD-ROM
Síťové připojeníLAN
Rozhraní6x USB 2.0, 4x USB 3.x, 1x VGA, 1x COM
Operační systémWindows 10 Pro (možnost instalace Windows 7)
ProvedeníSmall Form Factor
Barvačerná

Produkt spadá do B kategorie - může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení. Pro více informací můžete kontaktovat svého prodejce zařízení.


 Technologická vylepšení

Počítač HP Compaq 6200 Pro byl navržen, aby po celou dobu své životnosti poskytoval maximální výkon a aby nabízel tu správnou sadu funkcí pro vaši firmu.

Vylepšení systémové paměti SDRAM a technologie jednotek Serial ATA společně s nejnovějšími podnikovými počítačovými technologiemi od společnosti Intel podporují celou řadu funkcí, které vám pomohou k dosažení vynikajících pracovních výsledků.

Integrovaná podpora dvou samostatných monitorů a volitelné bezdrátové síťové karty zvyšují produktivitu a umožňují zvládnout více práce na jednom místě.

S modely ENERGY STAR® certifikovanými jako EPEAT® Gold dokážete snížit dopad na životní prostředí a pomůžete snížit provozní náklady.


Navrženo pro firmy

Byl vyvinut, aby pomáhal zajistit stabilnější a přehlednější výpočetní prostředí, a to díky funkcím, jako je Intel Stable Image Platform Program a minimálně 12měsíční dostupnost, která umožňuje efektivní plánování, zavádění a přechod.

Nastavení napájení počítače lze snadno optimalizovat pomocí exkluzivní aplikace HP Power Assistant. Pomocí ovládacího panelu můžete řídit spotřebu energie.


Stabilita a možnosti správy

Systém HP BIOS umožňuje firmám mít přehled o svých osobních počítačích. Získáte technologii, která usnadní integraci počítače do vaší firmy, umožní jeho sledování a poskytne možnosti správy chlazení a napájení.

Poskytuje diagnostické a servisníinformace, což výrazně usnadňuje provádění upgradů a sledování životního cyklu.

Integrovaný bezpečnostní čip kompatibilní s rozhraním TPM 1.2, funkce zakázání portů USB a podnikové bezpečnostní zámky pro počítače HP zajišťují základní zabezpečení, na které se můžete spolehnout a které chrání váš hardware a data.


Záruka: 12 měsíců
Stav: Kategorie B
Typ produktu: Repasované
Prodávající: Lidická tř. 1004/139, Tera Systems s.r.o, České Budějovice 7, 370 07 České Budějovice IČ: 28080289, DIČ: CZ28080289
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 16083.

Nejprodávanější produkty