HP 255R G10 Turbo Silver-1728631
Kč s DPH
Kč bez DPH
DPH : 21 %
Kód : PCB254560-1
Skladem : 1 ks
Dostupnost : Ano
Výrobce :
HP 255R G10 Turbo Silver-1728631
Konfigurace:
| Procesor | AMD Ryzen 5 7535U 2.9 GHz Zen 3+ |
| Barva | Stříbrná |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Displej | 15.6" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 512 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR5 |
| Grafická karta | AMD Radeon Graphics |
| Výbava | Webkamera, WiFi, bluetooth, numerická klávesnice |
Stav: Předváděcí model
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: -
Prodávající: Bramon s.r.o, Otakara Ševčíka 4228/83 636 00 Brno, DIČ: CZ26197910
Firma je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 62199