| Síťové prvky: | Wi-Fi, Gigabit Ethernet, Bluetooth |
| Výbava: | Upřesníme |
| Baterie: | Otestovaná, v pořádku |
| Váha: | cca 1,49 kg |
| Rozhraní: | Upřesníme |
| Součást balení: | Adaptér včetně přívodu do elektrické sítě, baterie |
| GPSR: | Fujitsu Technology Solutions GmbH Mies-van-der-Rohe-Straße 8 80807 München Deutschland cic@fujitsu.com |
| NTB / PC – Stav: | Repasovaný, A |
| NTB / PC - Firemní řada: | LifeBook |
| NTB / PC – Model: | Fujitsu LifeBook U7410 |
| NTB / PC - Procesor – Značka: | Intel |
| NTB / PC - Procesor – Model: | Intel Core i5-10310U |
| NTB / PC - Procesor – Řada: | Core i5 |
| NTB / PC - Procesor – Třída: | 10. generace (Comet Lake) |
| NTB / PC - Procesor – Jádra: | 4 jádra → Quad-Core |
| NTB / PC - Procesor – TDP: | 15 W |
| NTB / PC - Procesor – Výkon: | 5934 |
| NTB / PC - Paměť – Kapacita: | 8 GB |
| NTB / PC - Paměť – Typ: | DDR4 |
| NTB / PC - Paměť – Sloty: | 2 sloty |
| NTB / PC - Paměť – Maximum: | 32 GB |
| NTB / PC - Disk – Kapacita: | 500–512 GB |
| NTB / PC - Disk – Typ: | SSD (M.2 NVMe) |
| NTB / PC - Displej: | 1920×1080 • IPS • Matný |
| NTB / PC - Displej – Velikost: | 14.0" |
| NTB / PC - Grafika – Využití: | Kancelář |
| NTB / PC - Grafika – Řada: | Intel |
| NTB / PC - Grafika – Paměť: | Sdílená |
| NTB / PC - Grafika – Model: | Intel UHD |
| NTB / PC - Grafika – Výkon: | 1500 |
| NTB / PC - Klávesnice: | Počeštěná |
| NTB / PC - Mechanika: | Ne |
| NTB / PC - Síťové prvky: | Wi-Fi • BT • LAN |
| NTB / PC - Grafické výstupy: | HDMI • USB-C/DP |
| NTB / PC - Webkamera: | Ano |
| NTB / PC - Operační systém: | Windows 11 Pro |
| NTB / PC - Podpora systému: | W10 • W11 |
| NTB / PC - Podpora Windows 11: | Ano |
Výrobce: Fujitsu-Siemens
GPSR informace o výrobci: Fujitsu Technology Solutions GmbH, Mies-van-der-Rohe-Strasse 8, 80807 München, Německo
https://www.fujitsu.com/cz/about/contact/, +49 89 62060
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11