Intel® Core™ i5-8400 Processor (9M Cache, up to 4.00 GHz), 16 GB DDR4, 1000 GB SSD M.2 NVMe, Intel® HD Graphics 630, bez mechnaiky, Windows 11 Pro
| Typ skříně: | MiniTower |
| Procesor: | Intel® Core™ i5 |
| Model CPU: | i5-8400 Processor (9M Cache, up to 4.00 GHz) |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | i5 8. generace |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 6 |
| Velikost operační paměti RAM: | 16 GB |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Kapacita úložiště: | 1000 GB |
| Typ úložiště: | SSD M.2 NVMe |
| Mechanika: | bez mechaniky |
| Grafická karta: | Intel® HD Graphics 630 |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Výrobce čipu GK: | Intel® |
| Počet USB celkem: | 11 |
| USB-2.0: | 4 |
| USB-3.1: | 6 |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| DisplayPort: | 2 |
| DVI: | 1 |
| PS2: | 2 |
| Audio JACK: | sluchátka / mikrofon |
| Čtečka karet: | NE |
| USB Type C™: | 1 |
| Zdroj: | do 300 W |
| Slot pro uzamčení: | ANO |
| Bluetooth®: | NE |
| WiFi: | NE |
| Stav: | Repasovaný A |
| Operační systém: | Windows 11 Pro (Elektronická licence) |
| Výkon zdroje (W): | 210 W |
| Rozměry: | 180 x 304 x 375 mm |
| Obsah balení: | Napájecí kabel |
Fujitsu Esprimo P758 MT je výkonný a spolehlivý stolní počítač v provedení Mini Tower, který je ideální pro každodenní pracovní úkony, domácí administrativu, studium i běžné firemní nasazení. Díky procesoru Intel Core i5-8400 nabízí dostatek výkonu pro práci s dokumenty, tabulkami, e-maily, prohlížení webu, účetní programy i videohovory.
Srdcem počítače je šestijádrový procesor Intel Core i5 8. generace, který zajišťuje svižný chod systému a plynulou odezvu při multitaskingu. Operační paměť 16 GB RAM umožňuje pohodlnou práci ve více aplikacích současně, zatímco rychlý 1000 GB SSD disk zajišťuje výrazně rychlejší start systému, otevírání programů a celkově svižnější používání oproti klasickým pevným diskům.
Model Fujitsu Esprimo P758 MT je vhodný především pro uživatele, kteří hledají stabilní pracovní počítač s výhodným poměrem ceny a výkonu. Díky skříni typu Mini Tower nabízí lepší možnosti rozšíření než kompaktní kancelářské počítače, například pro instalaci většího disku, navýšení paměti nebo přidání dalších komponent podle potřeby.
Počítač představuje vhodnou volbu pro firmy, školy, úřady i domácnosti, kde je vyžadován rychlý, tichý a úsporný desktop pro každodenní provoz. SSD disk se postará o bleskovou odezvu systému a procesor Intel Core i5 zajistí dostatečnou výkonnostní rezervu i při náročnější kancelářské práci.
Fujitsu Esprimo P758 MT – i5-8400, 16 GB RAM, 1000 GB SSD je praktickým řešením pro každého, kdo hledá kvalitní značkový počítač pro práci, internet, dokumenty a běžné firemní aplikace.
Výrobce: Fujitsu
GPSR informace o výrobci: Fujitsu Technology Solutions GmbH, Mies-van-der-Rohe-Strasse 8, 80807 München, Německo
https://www.fujitsu.com/cz/about/contact/, +49 89 62060
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
HP ProDesk 600G3 Intel Pentium G4600 36 GHz 8GB RAM 256GB SSD DVDRW Windows 11 Pro - MiniTower repase
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase