Fujitsu Esprimo E5730

  • Fujitsu Esprimo E5730
  • Fujitsu Esprimo E5730
  • Fujitsu Esprimo E5730
  • Fujitsu Esprimo E5730

,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

DPH : 21 %

Kód : PCB137512-32

Výrobce : Fujitsu-Siemens

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

Fujitsu Esprimo E5730
Intel C2D E7400 (2,80GHz), Intel HD Graphics, RAM 4 GB DDR2, 160 GB HDD, VGA, Jack 3,5mm; USB 2.0, PS2; RS-232; Reproduktory vestavné, Windows 10 Home

Popis

Počítač pro kancelářské použití
Stolní počítač nabízí za atraktivní cenu spolehlivost v každodenním kancelářském provozu. Svým výkonem zajistí kontinuitu potřebnou pro každodenní nasazení a zároveň vám poskytne vysokou ochranu dat. Samozřejmostí jsou úsporné vlastnosti, které odpovídají certifikátům pro ochranu životního prostředí a přispívají úsporám elektrické energie. Získejte spolehlivý, výkonný a velmi efektivní počítač pro vaši domácnost i podnikání.

Intel Core2Duo
Tyto procesory se řadí do základní nabídky procesoru Intel. Jedná se o úsporné procesory, které však zajišťují dostatečný výkon pro kancelářskou práci, běžnou práci doma, surfování po internetu i pro studentskou práci. I tyto procesory nalezneme ve variantě 2 - 4 fyzických jader. Grafickým prvek v tomto procesoru je vždy integrovaná grafická karta Intel HD Graphics.

Zabezpečení
Windows Defender - Antivirový program, který je součásti Windows 10 a je tak zcela bezplatný. Vyvíjí a spravuje ho společnost Microsoft, v rámci licence Windows 10.

Systém
V každém zařízení je nainstalovaný operační systém, dle parametrů produktů. Tento operační systém je vždy aktivován a je nainstalovaný se všemi potřebnými ovladači pro správnou funkci operačního systému. 

Operační systém Windows 10
V tomto zařízení je nainstalovaný nejpoužívanější operační systém Windows 10. Systém je možné zakoupit ve dvou variantách: Windows 10 PRO - s největším využitím pro firmy i domácnost a Windows 10 Home - s využitím pro domácnost a studování. Operační systém Windows 10 nainstalovaný v zařízení má papírovou nebo elektronickou licenci, je tedy možné ho kdykoliv přeinstalovat a dále používat. Operační systém Windows 10 v sobě obsahuje velmi chválenou a úspěšnou antivirovou složku Microsoft Defender, která bezpečně ochrání každého.

Ekologické a bezpečné balení
Každé zařízení je zabaleno v bezpečné přepravní krabici se speciální výstelkou pro přepravu elektroniky. Zařízení, výstelku i krabici zabalíme do speciální plastové obálky, která ochrání notebook před vlhkem, vodou a prachem při přepravě. Krabici je možné dále použít například na další zabalení jako dárek - málokdo tak pozná, že se nejedná o nové zařízení.

služby
Technická podpora
Záruční i pozáruční servis
Náhradní baterie a adaptéry
Reklamace v online systému, s dopravou zdarma
99% spokojenosti zákazníků s vrácení zboží a reklamací

Specifikace


Stav: Repasovaný
Stav: B
Konstrukce: SFF
1.000Kč započítaná v ceně za: kosmetické vady!
Výrobce CPU: Intel
Model CPU: C2D
Označení CPU: E7400
Počet jader CPU: 2
Min. frekvence CPU: 2,80GHz
Kapacita RAM: 4 GB
Typ RAM: DDR2
Kapacita disku: 160 GB
Typ disku: HDD
Typ grafiky: Sdílená
Výrobce grafiky: Intel
Model grafiky: HD Graphics
Video: VGA
VGA: 1
Ostatní: Jack 3,5mm
USB 2.0: 8
Výbava: Vestavěné reproduktory
Barva: Černá
Operační systém: Windows 10 Home
Hmotnost: 5,2kg
Safety: NE
Indikátor: NE
Mechaniky: NE
Zepelná, přepěťová, zkratová ochrana: 12 měsíců
Záruka:
Prodávající: R-PASS s. r. o., Nové sady 988/2, 602 00, Brno IČ: 05251150 DIČ: CZ05251150
Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Brně pod spisovou značkou C 94318

Nejprodávanější repasované počítače