VYPRODÁNO

Eizo FlexScan EV2450 - IPS - B kategorie


Kód : PCB101266-29

Výrobce : EIZO

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

 Eizo FlexScan EV2450
Eizo FlexScan EV2450

24 palců, 1920 x 1080 px,...


3688,-
Repasované LCD monitory

Jiné produkty z kategorie

Repasované LCD monitory


Eizo FlexScan EV2450 - IPS - B kategorie
24 palců, 1920 x 1080 px, DisplayPort, HDMI, DVI, VGA, vady: mírné estetické vady

Úhlopříčka displeje: 24 palců
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px
DisplayPort: ano
HDMI: ano
DVI: ano
VGA: ano
USB 2.0: ne
USB 3.0: 2x
Typ zboží: Použité zboží - B kategorie

Záruka: 12 měsíců

LCD monitor EIZO FlexScan EV2450-WT

EIZO FlexScan EV2450-WT je 24“ monitor, který si vás získá svým atraktivním a kompaktním designem s extrémně úzkými rámečky nebo dokonalou kvalitou obrazu a ergonomií. Monitor díky automatické regulaci jasu a antireflexnímu povrchu vyniká příjemným a zřetelným obrazem, který je navíc vždy perfektní i při pozorování ze širokých úhlů. S tímto monitorem se tak ponoříte do skvělých obrazových prožitků a budete moci pracovat produktivně a pohodlně.

Prvotřídní a detailní obraz

Špičkovou kvalitu obrazu nabízí tomuto monitoru rozlišení Full HD 1 920 x 1 080 px, vysoký kontrastní poměr 1 000:1 a stabilní jas. Obraz je díky těmto vlastnostem ostrý, detailní a dokonale barevný. Vše navíc dokonale podporuje technologie širokých pozorovacích úhlů IPS, která vynikajícím způsobem zobrazuje konzistentní barvy i při širokém úhlu sledování 178°. Vychutnejte si realistické barvy a detaily, které dodají obrazu na opravdovosti.

10bitová tabulka LUT

Monitor je pro opravdu dokonalé zobrazení barev vybaven 10bitovou tabulkou LUT, která skýtá značné přednosti v přiřazování informací o barvě, které je daleko přesnější než u běžných 8bitových tabulek LUT. Odstupňování barev je velmi přesné a poskytuje dokonalé možnosti individuálního nastavení.

Funkce Auto-EcoView

Monitor dokáže díky integrovanému snímači automaticky upravit jas podle okolního světla, takže pohled na monitor je vždy příjemný a to ať už ve dne nebo v noci. Výhodou této funkce je nižší únava pro vaše oči a šetření nákladů na elektřinu až o jednu polovinu. Samozřejmě lze i při této funkci jas nastavovat i ručně.

Funkce EcoView-Sense

Další skvělou funkcí pro snížení nákladů za provoz monitoru je funkci EcoView-Sense, tj. snímač přítomnosti osoby, která funguje tak, že pokud sedíte před monitorem, je monitor v provozu, ale pokud opustíte své pracoviště, funkce automaticky aktivuje úsporný režim. Při návratu se monitor opět znovu automaticky aktivuje.

FineContrast režimy

FineContrast režimy vám usnadní práci a sledování obrázků, textů či filmů díky optimálnímu nastavení teploty barev, jasu či korekce gama pro každou konkrétní situaci. Stačí každé situaci přiřadit určitý režim prostřednictvím přibaleného softwaru ScreenManager Pro, který pak již samostatně aktivuje dané nastavení pro konkrétní situace. Speciální výhodou těchto režimů je režim DICOM, pro lékařské využití. V tomto režimu má každý lékař zaručeno optimální zobrazení radiologických snímků s křivkou jasu DICOM.

Žádné blikání

Rozlučte se s unavenýma a namáhanýma očima. Monitor totiž generuje obraz vždy zcela bez chvění, takže výsledkem je pak zcela čisté zobrazení bez blikání, které uživatele při sledování nijak neruší, zvyšuje pohodlí při sledování obsahu a pomáhá předcházet únavě očí. Můžete si tak užívat absolutní možné pohodlí a pracovat i delší dobu bez únavy.

Snadná konektivita s jinými zařízeními

Připojte ke svému monitoru řadu zařízení, které vám usnadní vaši práci. Za tímto účelem vám monitor nabídne řadu konektorů, díky kterým budete moct pracovat flexibilně a produktivně za všech okolností.

Ergonomické provedení stojanu

Monitor je vybaven ergonomicky tvarovaným stojanem s možností otočení, naklonění či sklopení. Všechny tyto možnosti vám umožňují přizpůsobit umístění obrazovky podle vlastních preferencí a potřeb a zaručují vám komfort při práci s monitorem a působí celkově velmi pozitivně na zdravotní stav páteře.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější produkty