| Procesor | Intel Core i7 11800H 2.3 GHz Tiger Lake |
| Barva | Stříbrná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 15.6" LCD WUXGA s rozlišením 1920 x 1200 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 512 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR4 |
| Rozhraní | 1xUSB 3.1 Type-C, 2xThunderbolt 4 |
| Grafická karta | nVidia GeForce RTX 3050 Ti 4 GB |
| Výbava | Webkamera, Windows Hello, WiFi, Bluetooth, čtečka karet, čtečka otisků prstů, podsvícená klávesnice |
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP EliteBook 840 G9 Intel Core i5-1245U 16 GHz 16GB RAM 256GB SSD 14 WUXGA Wi-Fi BT WebCAM Windows 11 Pro - Repase