| Procesor | Intel Core i5 8200Y 1.3 GHz Amber Lake Y |
| Barva | Stříbrná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 13.3" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 - lesklý - dotykový |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Operační paměť | 8 GB DDR3 |
| Rozhraní | 1xUSB 3.1 Type-C, 1xThunderbolt 3 |
| Grafická karta | Intel HD Graphics 615 |
| Výbava | Webkamera, Windows Hello, WiFi, Bluetooth, čtečka karet, čtečka otisků prstů, podsvícená klávesnice |
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11