| Procesor | Intel Core i5-1230U @ 4.40 GHz |
| Pevný disk | 512 GB SSD |
| Paměť | 16 GB DDR5 |
| Displej | 13,4 palců WUXGA (1920 x 1200) |
| Grafická karta | Intel Iris Xe Graphics |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Záruka | 12 měsíců |
| Stav | A |
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP Zbook 17 G5 Core i7 26 GHz 32GB RAM 512GB SSD 173 FHD Wi-Fi BT WebCAM Num. Kláv. Nvidia Quadro P5200M 16GB Windows
HP EliteBook 840 G9 Intel Core i5-1245U 16 GHz 16GB RAM 256GB SSD 14 WUXGA Wi-Fi BT WebCAM Windows 11 Pro - Repase