Intel® Xeon® Processor E3-1245 v5 (8M Cache, 3.50 GHz), 16 GB DDR4, 256 GB HDD SSD SATA, Intel® HD Graphic P530, bez mechaniky, Windows 11 Pro
| Typ skříně: | MicroTower |
| Procesor: | Intel® Xeon® |
| Model CPU: | Intel® Xeon® Processor E3-1245 v5 (8M Cache, 3.50 GHz) |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | Xeon 5 GEN |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 4 |
| Velikost operační paměti RAM: | 16 GB |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Kapacita úložiště: | 256 GB |
| Typ úložiště: | SSD SATA |
| Mechanika: | bez mechaniky |
| Grafická karta: | Intel® HD Graphics P530 |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Výrobce čipu GK: | Intel® |
| Počet USB celkem: | 10 |
| USB-2.0: | 4 |
| USB-3.0: | 6 |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 2 |
| RS-232 (COM): | 1 |
| Audio JACK: | sluchátka / mikrofon |
| Čtečka karet: | NE |
| Zdroj: | do 500 W |
| Slot pro uzamčení: | ANO |
| Stav: | Repasovaný A |
| Operační systém: | Windows 11 Pro (Elektronická licence) |
| Rozměry: | 175 x 434,8 x 359,9 mm |
| Obsah balení: | Napájecí kabel |
| Výkon zdroje (W): | 365 W |
Dell Precision Tower 3620 je výkonná pracovní stanice určená pro profesionální použití, kde je potřeba spolehlivý výkon, stabilita a dlouhodobá provozní odolnost. Díky procesoru Intel Xeon E3-1245 v5 nabízí velmi dobrý výkon pro kancelářskou práci, technické aplikace, grafické programy, správu dat, CAD software, účetní systémy i náročnější multitasking.
Tento model je vhodný pro firmy, profesionály i domácí uživatele, kteří hledají kvalitní značkový počítač s vyšší spolehlivostí než běžné kancelářské sestavy.
Hlavní výhodySrdcem pracovní stanice je procesor Intel Xeon E3-1245 v5, který nabízí vysoký výkon a stabilitu při dlouhodobé zátěži. Díky technologii Hyper-Threading dokáže zpracovávat až 8 vláken současně, což oceníte při práci s více programy, většími soubory nebo náročnějšími aplikacemi.
Počítač je vhodný například pro:
Řada Dell Precision patří mezi profesionální pracovní stanice navržené pro stabilní provoz ve firemním prostředí. Skříň typu Tower nabízí dobré možnosti chlazení, snadný servisní přístup a prostor pro případné rozšíření komponent.
Díky robustní konstrukci je Dell Precision Tower 3620 vhodný i pro každodenní několikahodinové používání v kanceláři, servisu, studiu nebo technickém oddělení.
Možnosti rozšířeníDell Precision Tower 3620 nabízí dobrou variabilitu podle konkrétní konfigurace. Lze jej využít jako rychlý kancelářský počítač, výkonnější pracovní stanici nebo základ pro další upgrade.
Podle osazených komponent může podporovat:
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
Počítač Dell Optiplex 3050 SFF i3-6100/8/128 SSD/Win 11 Pro-RP679-i3-8-128