Dell Precision T7810


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB128735-29

Výrobce : Dell

Skladem : 6ks

Dostupnost : Ano

 

Dell Precision T7810
Intel Xeon E5-2637 V3 3.50 GHz, 360 GB SSD, 32 GB, nVIDIA Quadro M4000 8GB, Windows 10 Professional

Typ procesoru: Intel Xeon E5
Typ disku: SSD
Kapacita disku: 360 GB
Operační paměť: 32 GB
Grafika model: nVIDIA Quadro
Mechanika: Možnost dokoupit externí do USB
Bluetooth: Možnost dokoupit externí do USB
WIFI: Možnost dokoupit externí do USB
Webkamera: Možnost dokoupit externí do USB
SD čtečka: ne
LAN: ano
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ano
HDMI: ne
DVI: ne
VGA: ne
USB 2.0: 6x
USB 3.0: 4x
Typ zboží: Použité zboží

Záruka: 12 měsíců

 

Dell Precision T7810
Společnost Dell je přeborníkem na pracovní stanice velkého výkonu. To dokazuje i tento populární model Dell Precision T7810, který přináší   spoustu výkonu nejenom potenciálním hráčům počítačových her , ale hlavně   profesionálním zpracovatelům multimédií . Tento počítač má dvousocketový výkon na rozdávání a dokáže si poradit i se složitějšími úlohami. Každý, kdo pracuje s kreslícími, grafickými a multimediálními aplikacemi jistě moc dobře ví, jak je pro tyto úkony podstatná kvalitní hardwarová výbava. Počítač, který si dokáže poradit se zobrazením na několika monitorech najednou a stále zajišťuje plynulý a svižný provoz. Jednou z možných ekonomických alternativ může být kupříkladu Dell Precision, který již na první pohled budí dojem výkonného a špičkového stroje.

 

Věžová pracovní stanice pro náročné
Z tvaru T7810, vzhledu a celkového zpracování vyzařuje jistá   propracovanost   a zároveň   určitá dravost . Vliv na to má několik nepřehlédnutelných prvků. Každého potenciálního majitele počítače při letmém pohledu jistě napadne, jak bohatou konektorovou výbavu mu daný model přinese? A nutno podotknout, že Dell Precision T7810 nezklame. O tom se přesvědčíte už v přední části. Tu totiž tvoří    volný slot pro vložení mechaniky nebo jiného typu integrovaného zařízení. Když už jsme ve výčtu dostupných portů, neměli bychom zapomínat ani na ty interní. K nim se dostanete velice snadno. Stačí jen odejmout boční panel za pomoci jediného ovládacího prvku a celý vnitřek počítače máte na dosah ruky. Je třeba podotknout, že u modelu Dell Precision T7810 jde skutečně o   inteligentní řešení . To znamená, že každá komponenta má své dané místo, vše je dokonale uspořádané a nic nikde nepřekáží.

Nepřehlédnutelný pracovní nástroj
Spojení plastu a silného kovového šasi vytváří celkově   pevný základ . Když k tomu přidáte ještě   novodobé designové prvky , z robustního a mohutného počítače rázem vytvoříte ikonu vaší pracovny. Podepisuje se na tom kupříkladu přední žebrování nebo praktické madlo v horní části laděné do šedivé barvy. Dalo by se říci, že pracovní stanice Dell Precision T7810 má vše na svém místě. Své specifické tvarování mají i ostatní strany počítače. Například na horní části spatříte elegantní žlábek, vlevo je to speciální madlo pro rychlé otevření a přístup do počítače.   Stylový   dojem   utváří i zaoblené rohy.

DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované počítače