Dell Precision T3620


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB128734-29

Výrobce : Dell

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

Dell Precision T3620
Intel Core i7-6700 3.40 GHz, 500 GB SSD, 16 GB, Intel HD Graphics 530 + nVIDIA Quadro M2000 4GB, Windows 10 Professional

Typ procesoru: Intel Core i7
Typ disku: SSD
Kapacita disku: 500 GB
Operační paměť: 16 GB
Grafika model: nVIDIA Quadro
Mechanika: Možnost dokoupit externí do USB
Bluetooth: Možnost dokoupit externí do USB
WIFI: Možnost dokoupit externí do USB
Webkamera: Možnost dokoupit externí do USB
SD čtečka: ne
LAN: ano
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ano
HDMI: ne
DVI: ne
VGA: ne
USB 2.0: 2x
USB 3.0: 6x
Typ zboží: Použité zboží

Záruka: 12 měsíců

Dell Precision
Každý, kdo pracuje s kreslícími, grafickými a multimediálními aplikacemi jistě moc dobře ví, jak je pro tyto úkony podstatná kvalitní hardwarová výbava. Počítač, který si dokáže poradit se zobrazením na několika monitorech najednou a stále zajišťuje plynulý a svižný provoz. Jednou z možných ekonomických alternativ může být kupříkladu Dell Precision, který již na první pohled budí dojem výkonného a špičkového stroje. 

 

 

Profesionální pracovní stanice
Vyžadujete-li výkonnostně   kvalitní   počítačovou sestavu, s pomocí níž můžete provádět nejrůznější grafické a multimediální operace vysoké náročnosti, bude   Dell Precision T3620   ideální volbou. Stolní pracovní stanice, která Vám předkládá spoustu prostoru, co se týče rozšiřitelnosti. Každý, kdo pracuje s kreslícími, grafickými a multimediálními aplikacemi jistě moc dobře ví, jak je pro tyto úkony podstatná kvalitní hardwarová výbava. Počítač, který si dokáže poradit se zobrazením na několika monitorech najednou a stále zajišťuje plynulý a svižný provoz. Jednou z možných ekonomických alternativ může být kupříkladu   Dell Precision T3620 , který již na první pohled budí dojem výkonného a špičkového stroje.

 

Flexibilita a možnost rozšiřitelnosti
Profesionálové jistě ocení přístup   snadný externí přístup ke zdroji , díky čemuž je výměna zdrojů napájení velmi snadná. Dobře uspořádaný a přehledný vnitřek stanice   Dell Precision T3620   umožňuje snadný přístup ke klíčovým interním komponentám bez použití nářadí. Věžové provedení pracovní stanice   Dell Precision T3620   nabízí vynikající obsluhovatelnost a její   robustní přední   a   zadní rukojeti   umožňují snadné nasazení a umístění.

 

DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované počítače