Dell Precision M6800 - B kategorie


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB129421-29

Výrobce : Dell

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

Dell Precision M6800 - B kategorie
Intel Core i5-4310M 2.70 GHz, 500 GB HDD, 8 GB, 17,3 palců, 1920 x 1080 px, Intel HD Graphics + AMD FirePRo M6100 2GB, WIFI, Windows 10 Professional, Numerická klávesnice, Vady: mírné estetické vady

Typ procesoru: Intel Core i5
Typ disku: HDD
Kapacita disku: 500 GB
Operační paměť: 8 GB
Dotykové LCD: ne
Úhlopříčka displeje: 17,3 palců
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px
Grafika model: AMD FirePro
Mechanika: DVD-RW
Bluetooth: ano
Webkamera: Možnost dokoupit externí do USB
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ano
HDMI: ano
DVI: ne
VGA: ano
USB 2.0: 1x
USB 3.0: 4x
LAN: ano
WIFI: ano
SD čtečka: ano
Numerická klávesnice: ano
Možnost dockování: ano
Osvětlení klávesnice: Podsvícení zespodu
Typ zboží: Použité zboží - B kategorie

Záruka: 12 měsíců

 

 

Dell Precision
Řada Precision je určena především pro náročné uživatele, kteří potřebují mimořádně výkonné stroje. Díky vysokému výkonu jsou tyto notebooky vhodné pro grafické práce a náročné aplikace. Notebooky řady Precision jsou větších rozměrů, velikost obrazovky bývá mezi 15,6-17,3 ". Díky vhodnému uspořádání vnitřních komponentů se ani při stálém vysokém výkonu nepřehřívají. Mobilní pracovní nástroj, který vás nenechá na holičkách ani v těch nejnáročnějších podmínkách, to přesně jsou notebooky Dell Precision. Jsou navrženy především pro náročné profesionály, kteří ke své práci vyžadují špičkový výkon a technologie, které využívají na svých stolních pracovních stanicích.

 

 

Mobilní stanice s ohromujícím výkonem
Výkon a mobilitu lze mít současně, a to prostřednictvím notebooku   Dell Precision M6800 . Model, od něhož se vám dostane vysoké konfigurace,   precizního zpracování   a   uživatelského komfortu .   Dell Precision M6800   lze označit z pohledu parametrů těžkou váhu. Primárně je tato konfigurace určena spíše   profesionálům , jež nehledí na eleganci výsledného vzhledu, nýbrž na to, co se skrývá pod   hliníkovým šasi .   Černý design s ostrými liniemi nepřináší nic převratně reprezentativního. Největší důraz je kladen na účelnost, proto se nesmíte zaleknout vyšší tloušťky či rozměrů

 

 

Spolehlivý výkon a odolná konstrukce
Modely Dell Precision tvoří notebooky, s výkonem, za který by se nemusel stydět stolní počítač. Ideální řešení pro ty, jež vyžadují kvalitní komponenty pro   náročnou práci s grafikou   nebo   výpočetním výkonem   a zároveň se nechtějí připravit o možnost svůj počítač snadno a rychle přenést.   Notebook Dell Precision M6800   je navíc velice snadno rozšiřitelný, a to prostřednictvím dokovací stanice. Zkrátka nadstandardní výbava pro náročné.

 

 

DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované notebooky