Intel® Xeon® Platinum 8260 Processor (33M Cache, up to 3.90 GHz), 16 GB DDR4, 512 GB SSD M.2 NVMe, NVIDIA® RTX 5070, bez mechaniky, Windows 11 Pro
| Typ skříně: | Tower |
| Procesor: | Intel® Xeon® |
| Model CPU: | Platinum 8260 Processor (35,75M Cache, 2.40 GHz) |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | Xeon Platinum |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 24 |
| Velikost operační paměti RAM: | 16 GB |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Kapacita úložiště: | 512 GB |
| Typ úložiště: | SSD M.2 NVMe |
| Mechanika: | bez mechaniky |
| Grafická karta: | NVIDIA® GeForce® RTX 5070 |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Velikost paměti grafické karty: | 12 GB |
| Výrobce čipu GK: | NVIDIA® |
| Počet USB celkem: | 10 |
| USB-3.1: | 8 |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 2 |
| Mini DisplayPort: | 0 |
| DVI: | 0 |
| PS2: | 2 |
| RS-232 (COM): | 1 |
| Audio JACK: | sluchátka / mikrofon / linkový vstup |
| Čtečka karet: | ANO |
| USB Type C™: | 2 |
| Zdroj: | do 1000 W |
| Slot pro uzamčení: | ANO |
| Stav: | Repasovaný A |
| Operační systém: | Windows 11 Pro (Elektronická licence) |
| Rozměry: | 360 x 176 x 518 mm |
| Obsah balení: | Napájecí kabel |
| Výkon zdroje (W): | 950 W |
Dell Precision 7820 – Xeon Platinum 8260 / 16 GB RAM / 512 GB SSD / RTX 5070
Dell Precision 7820 je výkonný počítač navržený na základech profesionální pracovní stanice, která vyniká precizní konstrukcí, vysokou stabilitou a spolehlivým výkonem. S procesorem Intel® Xeon® Platinum 8260, operační pamětí 16 GB RAM, rychlým úložištěm 512 GB SSD a grafickou kartou RTX 5070 hravě zvládne moderní hry, běžnou tvorbu obsahu i náročnější každodenní nasazení.
Grafická karta RTX 5070 přináší podporu moderních technologií NVIDIA, díky čemuž si užijete plynulé hraní v rozlišení Full HD u oblíbených herních titulů. Rychlý SSD disk zajišťuje svižné načítání systému, her i aplikací, zatímco 16 GB RAM poskytuje dostatečnou kapacitu pro hraní, multitasking, streamování nebo práci s více programy současně.
Tento model patří do řady Dell Precision, která je vyhlášená svým robustním zpracováním, dlouhou životností a širokými možnostmi rozšíření. Díky tomu je vhodný nejen jako herní PC, ale také jako univerzální stroj pro školní účely, práci, úpravu fotografií, střih videa, grafiku či domácí zábavu.
Dell Precision 7820 s RTX 5070 představuje spolehlivou volbu pro uživatele, kteří hledají počítač s pevným technickým základem, rychlým SSD úložištěm a dostatečným grafickým výkonem pro moderní hry ve Full HD rozlišení.
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase
Počítač Dell Optiplex 3050 SFF i3-6100/8/128 SSD/Win 11 Pro-RP679-i3-8-128