Intel® Xeon® Platinum 8260 Processor (33M Cache, up to 3.90 GHz), 16 GB DDR4, 512 GB SSD M.2 NVMe, NVIDIA® RTX 5050, bez mechaniky, Windows 11 Pro
| Typ skříně: | Tower |
| Procesor: | Intel® Xeon® |
| Model CPU: | Platinum 8260 Processor (35,75M Cache, 2.40 GHz) |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | Xeon Platinum |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 24 |
| Velikost operační paměti RAM: | 16 GB |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Kapacita úložiště: | 512 GB |
| Typ úložiště: | SSD M.2 NVMe |
| Mechanika: | bez mechaniky |
| Grafická karta: | NVIDIA® GeForce® RTX 5050 |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Velikost paměti grafické karty: | 8 GB |
| Výrobce čipu GK: | NVIDIA® |
| Počet USB celkem: | 10 |
| USB-3.1: | 8 |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 2 |
| Mini DisplayPort: | 0 |
| DVI: | 0 |
| PS2: | 2 |
| RS-232 (COM): | 1 |
| Audio JACK: | sluchátka / mikrofon / linkový vstup |
| Čtečka karet: | ANO |
| USB Type C™: | 2 |
| Zdroj: | do 1000 W |
| Slot pro uzamčení: | ANO |
| Stav: | Repasovaný A |
| Operační systém: | Windows 11 Pro (Elektronická licence) |
| Rozměry: | 360 x 176 x 518 mm |
| Obsah balení: | Napájecí kabel |
| Výkon zdroje (W): | 950 W |
Dell Precision 7820 – Xeon Platinum 8260 / 16 GB RAM / 512 GB SSD / RTX 3050
Dell Precision 7820 je výkonný herní počítač postavený na profesionální pracovní stanici s kvalitní konstrukcí, vysokou stabilitou a spolehlivým výkonem. Díky procesoru Intel Xeon Platinum 8260, operační paměti 16 GB RAM, rychlému úložišti 512 GB SSD a grafické kartě NVIDIA GeForce RTX 3050 zvládne moderní hry, běžnou tvorbu obsahu i náročnější každodenní používání.
Grafická karta RTX 3050 přináší podporu moderních technologií NVIDIA, včetně ray tracingu a DLSS, díky čemuž si užijete plynulé hraní v rozlišení Full HD u oblíbených herních titulů. Rychlý SSD disk zajišťuje svižné načítání systému, her i aplikací, zatímco 16 GB RAM poskytuje dostatek paměti pro hraní, multitasking, streamování nebo práci s více programy najednou.
Počítač vychází z řady Dell Precision, která je známá robustním zpracováním, dlouhou životností a možnostmi rozšíření. Díky tomu je vhodný nejen jako herní PC, ale také jako univerzální počítač pro školu, práci, úpravu fotek, střih videa, grafiku nebo domácí zábavu.
Dell Precision 7820 s RTX 3050 je ideální volbou pro hráče, kteří chtějí spolehlivý počítač s pevným základem, rychlým SSD úložištěm a grafickým výkonem pro moderní hry ve Full HD.
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase
Počítač Dell Optiplex 3050 SFF i3-6100/8/128 SSD/Win 11 Pro-RP679-i3-8-128