| Procesor | Intel Core i7 9850H 2.6 GHz Coffee Lake |
| Barva | šedá |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 15.6" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 2048 GB SSD |
| Operační paměť | 32 GB DDR4 |
| Rozhraní | 2xUSB 3.0, 1xThunderbolt 3, HDMI |
| Grafická karta | NVIDIA Quadro T2000 4 GB |
| Výbava | Webkamera, WiFi, čtečka karet, podsvícená klávesnice |
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com