| Procesor | Intel Xeon E-2224 3.4 GHz Coffee Lake |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 512 GB SSD |
| Operační paměť | 32 GB DDR4 |
| Rozhraní | 4xUSB 2.0, 5xUSB 3.0, 4xDisplayPort, COM, LAN |
| Grafická karta | AMD Radeon Pro WX 5100 8 GB |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Velikost | Midi Tower |
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro