| Generace procesoru | 10. Generace |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5-10500 12M Cache, up to 4.50 GHz |
| Počet jader | 6 |
| Passmark CPU | 12861 |
| Operační paměť | 16 GB |
| Typ paměti | DDR4 |
| Kapacita disku | 500 GB |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Optická mechanika | bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Grafická karta | Intel® UHD Graphics 630 |
| Video výstup | Displayport |
| Připojení | LAN |
| Vstupy, výstupy | USB 3.0, USB-C, audio, PS/2 |
| Počet USB | 10 |
| Provedení | Tower |
| Kvalita zboží | kategorie "A" |
Hledáte počítač, který vás nebude brzdit připráci a zároveň vám dává prostor pro budoucí růst? Dell Optiplex 7090 v provedení Mini Tower je špičkový pracovní stroj osazený 6jádrovým procesorem Intel Core i5 10. generace. Tato vylepšená konfigurace je navržena pro maximální spolehlivost, tichý chod a vysokou efektivitu v náročném pracovním prostředí.
Díky nadstandardní porci operační paměti se tento počítač nezastaví před ničím. Můžete mít otevřených desítky záložek v prohlížeči, pracovat v účetních systémech, upravovat fotografie a u toho mít spuštěný videohovor – vše běží naprosto hladce a bez prodlev. 16 GB RAM je zárukou, že počítač bude stačit na moderní programy i za několik let.
Už se nemusíte omezovat. S 500GB SSD diskem typu NVMe získáte nejen extrémní rychlost (systém startuje v řádu sekund), ale také dostatek místa pro všechny vaše pracovní projekty, dokumenty i multimédia. Technologie NVMe je až několikrát rychlejší než běžná SSD, což poznáte při každém otevření souboru.
Tento počítač plně splňuje hardwarové požadavky pro Windows 11. Získáte tak bezpečný a moderní systém s nejnovějšími aktualizacemi. Systém je předinstalován v češtině a připraven k okamžitému použití – stačí jen zapojit do zásuvky.
Verze MT (Mini Tower) je nejoblíbenější díky své univerzálnosti:
Snadný upgrade: Uvnitř skříně je dostatek místa pro přidání výkonné grafické karty, dalších pevných disků nebo navýšení paměti RAM.
Lepší chlazení: Větší skříň znamená lepší proudění vzduchu, což zajišťuje nízké teploty a stabilní výkon i při dlouhodobé zátěži.
Bohatá konektivita: Přední i zadní panel nabízí dostatek USB portů (včetně USB-C), DisplayPorty pro připojení více monitorů a klasický LAN port.
Procesor: Intel Core i5-10500 (6 jader, 12 vláken, až 4.50 GHz)
Paměť: 16 GB DDR4
Úložiště: 500 GB SSD NVMe (extrémně rychlé)
Grafika: Intel UHD Graphics 630
Operační systém: Windows 11 Pro
Kategorie A: Počítač je v dobrém technickém i vizuálním stavu.
Záruka 24 měsíců: Za kvalitou našich repasovaných počítačů si stojíme.
Ekologická volba: Nákupem repasované techniky šetříte přírodní zdroje i svou peněženku.
Počítač je dodáván bez napájecího kabelu. Kabel můžete zvolit v konfiguraci.
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase
Počítač Dell Optiplex 3050 SFF i3-6100/8/128 SSD/Win 11 Pro-RP679-i3-8-128