VYPRODÁNO

Dell Optiplex 7070 SFF


DPH : 21 %

Kód : PCB170913-27

Výrobce : Dell

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

Předváděcí počítače

Jiné produkty z kategorie

Předváděcí počítače


Dell Optiplex 7070 SFF
Stolní počítač - Intel Core i5-9500 (3,00 - 4,40GHz), 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, Intel UHD Graphics 630, HDMI, DisplayPort, SerialPort, LAN, USB 3.0, USB-C, DVD-RW, Windows 11 Pro + Originální box, klávesnice

Popis

Dell OptiPlex 7070 SFF je z řady profesionálních počítačů navržených pro spolehlivost, výkon a bezproblémovou obsluhu. Tento malý a kompaktní počítač se může pyšnit vynikajícími technickými vlastnostmi a funkcemi, které nabízejí vysokou přidanou hodnotu pro každého uživatele.

Jednou z hlavních výhod tohoto počítače je jeho vysoká výkonnost. Je vybaven silným procesorem Intel Core i5 9. generace a operační pamětí s kapacitou 16 GB RAM, což zajišťuje vynikající výkon pro každodenní práci a multitasking. Tento počítač také nabízí rychlé úložiště SSD s kapacitou 512 GB, což znamená rychlejší načítání aplikací a spuštění systému.

Další výhodou tohoto počítače je jeho schopnost jednoduše se přizpůsobit potřebám uživatele. Je vybaven mnoha porty, včetně USB 3.0, USB-C, HDMI či DisplayPortem, což zajišťuje snadné připojení k externím zařízením a periferiím. Také nabízí možnost rozšíření paměti a úložiště, což znamená, že si uživatelé mohou přizpůsobit tento počítač svým potřebám. Pokud o toto budete mít zájem, můžeme vám upgrade rovnou provést. Stačí si jej navolit výše v doplňkových službách.

Dell OptiPlex 7070 SFF je také navržen s ohledem na bezpečnost a správu. Je vybaven širokou škálou funkcí pro správu a ochranu dat, což zajišťuje bezproblémové řízení a správu počítačů v rámci podnikového prostředí.PC jsou dodány v originálním boxu a s klávesnicí. Disponují nejnovějším systémem s licencí Windows 11 ve verzi PRO. Systém Windows je pro vás kompletně nainstalován a připraven k prvnímu pohodlnému spuštění. 

Řada OptiPlex od společnosti Dell je známá svou vynikající výrobní kvalitou a robustností. Komponenty jsou pečlivě vybírány a testovány před instalací do počítače, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Počítače OptiPlex jsou navrženy tak, aby odolaly náročným pracovním podmínkám, jako je prach, vibrace a vysoké teploty.

Dell používá při výrobě řady OptiPlex kvalitní materiály, jako jsou hliník a ocel, aby zajistil trvanlivost a odolnost počítačů. Navíc jsou OptiPlexy vybaveny pokročilými chladiči a systémy řízení teploty, aby se minimalizovala hrozba přehřátí a zabezpečily tak optimální podmínky pro bezproblémové fungování.

Dell je nadále známý i svými přísnými normami a standardy kvality, které se aplikují na každý výrobek, včetně OptiPlexu. Tyto standardy zahrnují testy výdrže, jako jsou testy pádu, vibrací a teploty, což zajišťuje, že počítač OptiPlex splňuje vysoké standardy odolnosti a spolehlivosti.

Intel® Core i5 pro grafické práce   Náročnější uživatelé rozhodně nesahají níže než po procesoru Intel® Core i5. Kromě běžných kancelářských prací umožňuje jeho výkon i plynulé editování videí, úpravu fotografií či hraní náročnějších her. Nespornou výhodou je technologie Intel® Turbo Boost navyšující výkon procesoru při spuštění náročnějších aplikací. Navýšená kapacita cache paměti zase zajišťuje plynulejší chod systému.

 

SSD disk   Princip klasického pevného disku pomalu válcuje SSD technologie. Mechanické součástky náchylné na poškození jsou nahrazeny elektronickými. Ty jsou zároveň rychlejší, tišší a šetrnější na spotřebu elektrické energie. Tichá, odolná a rychlá paměť o velikosti 512 GB. Pro ty nejnáročnější.

 

ZÁRUKA   Díky tomu, že jde o zboží přímo od samotných výrobců, nabízíme ho se vší parádou. Zárukou na 2 roky i nervy šetřící warranty pickup servisem. Takže pokud se vám během této doby od koupi s počítačem cokoliv stane, vyzvedne ho u vás zdarma autorizovaný servis.

 

PŘIPRAVENO K OKAMŽITÉ AKCI   Vše nainstalováno a připraveno. Notebook od nás můžete zapnout a bez zdržování fungovat. Systém běží v češtině a klávesnici jsme navíc počeštili kvalitními vinylovými polepy. Od nás nic neodejde bez řádného testování. Díky tomu ručíme za kvalitu i vaši spokojenost.

 

Další informace

Stolní počítač Dell Optiplex 7070 v provedení SFF (Small Form Factor) je poháněn procesorem Intel Core i5-9500. Ten spadá do rodiny procesorů 9. Generace a pracuje na maximální frekvenci 4,40GHz. Součástí procesoru je integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics 630. Právě zpracovávaná data a aplikace se ukládají do operační paměti DDR4 o velikosti 16GB. Celkový počet deseti USB portů Vám umožní připojit opravdu velké množství periférií bez nutnosti jejich neustálého odpojování. Monitor můžete k počítači připojit například pomocí digitálního portu DisplayPort.

Specifikace


Typ produktu: Předváděcí A
Úhlopříčka: NE
Typ procesoru: Intel Core i5
Kapacita disku: 512 GB
Velikost operační paměti: 16 GB
Rozlišení: NE
Dedikovaná grafická karta: NE
Operační systém: Windows 11 Pro
Dotyková obrazovka: NE
Barva: Černá
DisplayPort: 2
HDMI: 1
Optická mechanika: DVD-RW
VGA: NE
Bluetooth: NE
Čtečka paměťových karet: NE
Dedikovaná grafická karta (GPU): NE
eSATA: NE
Frekvence procesoru: 3,00 - 4,40 GHz
Generace procesoru: 9. Generace
Hmotnost (kg): 5,25
Integrovaná grafická karta: Intel UHD Graphics 630
LAN: ANO
Model procesoru: Intel Core i5-9500
Počet jader: 6 + 6
Povrch displeje: NE
Typ disku: SSD
Typ operační paměti: DDR4
Typ paměti GPU: NE
Typ panelu: NE
USB 2.0: 4
USB 3.0: 5
USB-C: 1
Velikost paměti GPU: NE
Webkamera: NE
Wifi: NE
DVI: NE
SerialPort: 1
Provedení: SFF (Small Form Factor)
Záruka: spotřebitel 2 roky, firma 1 rok
Prodávající: POČÍTÁRNA s.r.o., Vlkova 2408/1a, Brno 628 00, IČ: 29277094, DIČ: CZ29277094
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném na krajském soudu v Brně pod spisovou značkou C 70346

Nejprodávanější předváděcí počítače