Intel® Core™ i5-9500T Processor (9M Cache, up to 3.70 GHz), 16 GB DDR4, 1000 GB SSD M.2 NVMe, Intel® UHD Graphics 630, Wifi, Bluetooth, bez mechaniky, Windows 11 Pro
| Typ skříně: | Micro |
| Procesor: | Intel® Core™ i5 |
| Model CPU: | i5-9500t Processor (9M Cache, up to 3.70 GHz) |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | i5 9. generace |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 6 |
| Velikost operační paměti RAM: | 16 GB |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Kapacita úložiště: | 1000 GB |
| Typ úložiště: | SSD M.2 NVMe |
| Mechanika: | NE |
| Grafická karta: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Výrobce čipu GK: | Intel® |
| Počet USB celkem: | 6 |
| USB-3.0: | 5 |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| DisplayPort: | 2 |
| Audio JACK: | sluchátka / mikrofon |
| Čtečka karet: | NE |
| USB Type C™: | 1 |
| Zdroj: | do 300 W |
| Slot pro uzamčení: | ANO |
| Bluetooth®: | ANO |
| WiFi: | ANO |
| Stav: | Repasovaný A |
| WiFi karta: | CNVi WiFi [Wifi AC] |
| Rozměry: | 17,8 x 18,2 x 3,6 cm |
| Obsah balení: | Napájecí zdroj vč. přívodního kabelu do el. sítě |
| Operační systém: | Windows 11 Pro (Elektronická licence) |
| Výkon zdroje (W): | 90 W |
Dell OptiPlex 7070 Micro
je kompaktní stolní počítač, který nabízí spolehlivý výkon v mimořádně úsporném provedení. Díky typu skříně Micro jej snadno umístíte na pracovní stůl, za monitor nebo do prostorově omezených kanceláří, kde je prioritou pořádek a efektivní využití místa.
O plynulý chod systému se stará úsporný procesor Intel® Core™ i5-9500T, který je vhodný pro běžnou kancelářskou práci, prohlížení internetu, e-mailovou komunikaci, účetní a firemní software, videokonference i každodenní multitasking. Operační paměť 16 GB RAM poskytuje dostatečný výkon pro pracovní nasazení a rychlé reakce systému podporuje 1000 GB SSD, díky kterému se počítač spouští výrazně svižněji než sestavy s klasickým pevným diskem.
Velkou předností je integrované WIFI připojení, které umožňuje snadné zapojení do sítě bez nutnosti vedení síťového kabelu. Dell OptiPlex 7070 Micro představuje řešení pro firmy, recepce, kanceláře, školy i domácí pracovny, kde je vyžadován tichý, úsporný a spolehlivý počítač pro každodenní použití.
Kvalitní konstrukce řady Dell OptiPlex je navržena pro dlouhodobý provoz a snadnou správu ve firemním prostředí. Tento model kombinuje kompaktní rozměry, dostatečný výkon, rychlé SSD úložiště a bezdrátové připojení v praktickém zařízení, které na vašem stole nezabere téměř žádné místo.
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
HP ProDesk 600G3 Intel Pentium G4600 36 GHz 8GB RAM 256GB SSD DVDRW Windows 11 Pro - MiniTower repase
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase