VYPRODÁNO

Dell OptiPlex 7050 MT


Kód : PCB138158-29

Výrobce : Dell

 

Prodej ukončen
Alternativní nabídka:

 Dell Optiplex 7050
Dell Optiplex 7050

Intel® Core™ i5-6400T...


7910,-
 Dell Optiplex 7050
Dell Optiplex 7050

Intel® Core™ ...


9692,-
 Počítač Dell OptiPlex
Počítač Dell OptiPlex

Počítač Dell OptiPlex 705...


11483,-
Repasované počítače

Jiné produkty z kategorie

Repasované počítače


Dell OptiPlex 7050 MT
Intel Core i7-7700 3.60 GHz, 256 GB NVMe SSD, 16 GB, Intel HD Graphics 630, Windows 10 Professional

Typ procesoru: Intel Core i7
Typ disku: SSD
Kapacita disku: 256 GB
Operační paměť: 16 GB
Grafika model: Intel HD Graphics
Mechanika: DVD-RW
Bluetooth: Možnost dokoupit externí do USB
WIFI: Možnost dokoupit externí do USB
Webkamera: Možnost dokoupit externí do USB
SD čtečka: ne
LAN: ano
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ano
HDMI: ano
DVI: ne
VGA: ne
USB 2.0: 3x
USB 3.0: 6x
Typ zboží: Použité zboží

Záruka: 12 měsíců

Firemní počítač DELL Optiplex
Spolehlivost Dellu je postavena na prověřených komponentách a jednoduchosti. Tomu odpovídá i prostý, přesto atraktivní vzhled. Kovová mřížka na čele počítače elegantně doplňuje plastové mechaniky. Společnost Dell vyrábí stolní počítače hned v několika modelových řadách. Pokud jde o firemní prostředí, velké obliby se dostalo řadě sedmé, konkrétně modelu Dell Optiplex 7050. Tento spolehlivý a dostatečně výkonný stroj je nabízen ve dvou velikostních variantách. Tou větší je Minitower označovaný zkratkou MT. Druhou a mnohem oblíbenější je Small Form Factor značený jako SFF

Dell Optiplex 7050
Stolní počítač   Dell Optiplex 7050   je bezpochyby zajímavou alternativou k notebooku. A to především jeho provedení Small Form Factor a Ultra Small Form Factor. Počítače, které nezabírají na stole nebo vedle něj téměř žádné místo, a přitom vám přinesou dostatek výkonu. Pokud stolní počítač vybíráte očima, asi u žádného z těchto produktů nešlápnete vedle. To nejoblíbenější provedení SFF a USFF je si navíc hodně podobné. Minimalistický vzhled, důraz kladený na detaily, jak bývá u společnost Dell zvykem a kvalitně zpracované šasi. U všech modelů se do vnitřní části počítače   Dell Optiplex 7050   dostanete za pomoci   jednoduchého otevíracího systému , takže nebudete potřebovat žádné šroubováky a podobné věci. To už je u výrobků této kategorie naprostý standard.

Optimální řešení pro příznivce stolních počítačů
Dell OptiPlex 7050   je určen do kanceláře, čemuž odpovídá i jeho výbava a vlastnosti. Coby   kancelářský stroj   by měl splňovat některá kritéria, mezi která bezpochyby patří:   snadná vzdálená správa ,   podpora práce na více monitorech ,   tichý ventilátor   a   nízké vyzařování   tepla   a   spolehlivost   a bezporuchový chod v celodenním provozu. Kancelářský počítač   Dell OptiPlex 7050   je stroj na svém místě. Kancelářskou práci se všemi jejími požadavky na spolehlivost a chod bez přerušení zastane spolehlivě a efektivně, jak je od něj vyžadováno, a do dalších oblastí se nesnaží zbytečně angažovat. Pokud tedy hledáte vhodné řešení do firmy, sáhnutím po ověřené značce Dell se rozhodně nespletete.

DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované počítače