Intel® Core™ i5-8600 Processor (9M Cache, 4.30 GHz), 8 GB DDR4, 500 GB SSD M.2 NVMe, Intel® HD Graphics 630, bez mechaniky, Windows 11 Pro
| Typ skříně: | MiniTower |
| Procesor: | Intel® Core™ i5 |
| Model CPU: | i5-8600 Processor (9M Cache, up to 4.30 GHz) |
| Výrobce procesoru: | Intel® |
| Generace procesoru: | i5 8. generace |
| Počet CPU: | 1 |
| Počet jader: | 6 |
| Velikost operační paměti RAM: | 8 GB |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Kapacita úložiště: | 500 GB |
| Typ úložiště: | SSD M.2 NVMe |
| Mechanika: | bez mechaniky |
| Grafická karta: | Intel® HD Graphics 630 |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Výrobce čipu GK: | Intel® |
| Počet USB celkem: | 10 |
| USB-2.0: | 4 |
| USB-3.1: | 5 |
| LAN: | 1 GB Ethernet |
| DisplayPort: | 2 |
| Audio JACK: | sluchátka / mikrofon |
| Čtečka karet: | NE |
| USB Type C™: | 1 |
| Zdroj: | do 300 W |
| Slot pro uzamčení: | ANO |
| Stav: | Repasovaný A |
| Operační systém: | Windows 11 Pro (Elektronická licence) |
| Výkon zdroje (W): | 260 W |
| Rozměry: | 35 x 15.4 x 27.4 cm |
| Obsah balení: | Napájecí kabel |
Dell OptiPlex 5060 MT je spolehlivý stolní počítač v provedení Mini Tower, který je vhodný pro každodenní práci v kanceláři, firmě, škole i domácnosti. Patří do profesionální řady Dell OptiPlex, která je známá kvalitním zpracováním, stabilním provozem a dlouhou životností.
Díky větší skříni typu Mini Tower nabízí počítač lepší možnosti rozšíření než menší kancelářské modely. Uživatel tak může podle potřeby rozšířit operační paměť RAM, doplnit další disk nebo upravit konfiguraci podle konkrétního využití. Větší prostor ve skříni zároveň přispívá k lepšímu chlazení a snadnější údržbě.
Počítač Dell OptiPlex 5060 MT je určený především pro kancelářskou práci, internet, e-mailovou komunikaci, práci s dokumenty, tabulkami, účetními programy, školními úkoly, online schůzkami a běžné multimediální použití. Podle konkrétní konfigurace může být vhodný také pro náročnější práci s více aplikacemi najednou.
Výkon zajišťují procesory Intel Core 8. generace dle konkrétní konfigurace. Při osazení SSD diskem nabízí počítač rychlé spouštění systému, svižné reakce aplikací a pohodlnou každodenní práci bez zbytečného čekání. Konfigurace se může lišit podle konkrétní nabídky, zejména v oblasti procesoru, velikosti paměti RAM, kapacity úložiště, grafické karty a operačního systému.
Model Dell OptiPlex 5060 MT disponuje bohatou konektivitou pro připojení běžného příslušenství, jako je monitor, klávesnice, myš, tiskárna, externí disk nebo síťový kabel. K dispozici jsou porty USB, obrazové výstupy, síťové připojení LAN a zvukové konektory. Přesná výbava portů se může lišit podle konkrétní konfigurace daného kusu.
Tento počítač je vhodnou volbou pro uživatele, kteří hledají stabilní, výkonný a snadno rozšiřitelný stolní počítač za rozumnou cenu. Díky firemní konstrukci je Dell OptiPlex 5060 MT ideální pro dlouhodobé používání v pracovním prostředí i domácí kanceláři.
Pokud se jedná o repasované nebo použité zařízení, může nést běžné známky předchozího používání, které nemají vliv na funkčnost. Počítač je otestovaný, plně funkční a připravený k použití. Součástí balení je počítač Dell OptiPlex 5060 MT a napájecí kabel
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase
Počítač Dell Optiplex 3050 SFF i3-6100/8/128 SSD/Win 11 Pro-RP679-i3-8-128
HP ProDesk 600G3 Intel Pentium G4600 36 GHz 8GB RAM 256GB SSD DVDRW Windows 11 Pro - MiniTower repase