| Generace procesoru | 8. Generace |
| Typ procesoru | Intel Core i3 |
| Procesor | Intel® Core™ i3-8100 6M Cache, 3.60 GHz |
| Počet jader | 4 |
| Passmark CPU | 6145 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Typ paměti | DDR4 |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Typ disku | SSD |
| Optická mechanika | bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Grafická karta | Intel® UHD Graphics 630 |
| Video výstup | Displayport |
| Připojení | LAN |
| Vstupy, výstupy | USB 3.0, USB-C, audio |
| Počet USB | 10 |
| Provedení | Tower |
| Kvalita zboží | kategorie "A" |
Osobní počítač DELL OptiPlex je výkonným partnerem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, odolná konstrukce, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlední řadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou dobré investice do počítačů DELL. Stolní počítač Optiplex 5060 v klasickém provedení Mini Tower vám poskytuje potřebný výkon a široké možnosti správy a zabezpečení. Zefektivněte svou společnost snadno a rychle s počítačem DELL OptiPlex.
Výkon procesoru Intel 8. generace. Provedení Mini Tower nabízí dostatek možností rozšíření a nezabírá tolik prostoru jako velké věže Tower. Odolné šasi, které prošlo testováním dle normy MIL-STD 810G.
Výkonný základ pro každodenní pracovní nasazení
Počítač DELL Optiplex 5060 MT je založen na výkonné platformě Intel s procesorem Intel Core i3-8100, který je doplněn rychlou operační pamětí 8 GB DDR4 a pevnými disky 256 GB SSD. Zajištěn je tak dostatek výkonu pro každodenní běžnou práci a díky integrované grafické kartě s podporou připojení více monitorů můžete vytvořit efektivní pracovní prostředí.
4 sloty pro operační paměť DDR4 až 64 GB. Podpora disků 3.5", 2.5", M.2 SSD až PCIe NVMe a Intel Optane Memory = dostatečné možnosti konfigurace úložiště.
Komplexní zabezpečení DELL
Nejlepší řešení zabezpečení a šifrování ve své třídě udrží vaše data zabezpečená ve stolním počítači, na externím médiu i v cloudu. Spravujte zásady šifrování dat centrálně na různých zařízeních bez nutnosti vyrušovat koncové uživatele nebo přerušovat stávající procesy IT díky řešení společnosti DELL.
Počítač je dodáván s operačním systémem Windows 11 Professional v české verzi.
Počítač je dodáván bez napájecího kabelu. Kabel můžete zvolit v konfiguraci.
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase
HP ProDesk 600G3 Intel Pentium G4600 36 GHz 8GB RAM 256GB SSD DVDRW Windows 11 Pro - MiniTower repase
Počítač Dell Optiplex 3050 SFF i3-6100/8/128 SSD/Win 11 Pro-RP679-i3-8-128