| Generace procesoru | 10. Generace |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5-10500T 12M Cache, up to 3.80 GHz |
| Počet jader | 6 |
| Passmark CPU | 10118 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Typ paměti | DDR4 |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Typ disku | SSD |
| Optická mechanika | bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Grafická karta | Intel® UHD Graphics 630 |
| Video výstup | Displayport, HDMI |
| Připojení | LAN |
| Vstupy, výstupy | USB 3.0, audio |
| Počet USB | 6 |
| Provedení | Mini PC |
| Kvalita zboží | kategorie "A" |
Pro připojení dalších zařízení poslouží u mini počítače Dell solidní sada konektorů. Základem je běžné rozhraní USB 2.0 u 2 konektorů a USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), jenž je k dispozici 4×. Pro připojení k internetu má počítač k dispozici LAN port. Zvuková zařízení je možné připojit do kombinovaného Jack konektoru. Pro potřeby monitoru je v případě mini počítače Dell OptiPlex 3080 Micro MFF k dispozici HDMI a DisplayPort.
Počítač je dodáván s operačním systémem Windows 11 Pro a napájecím zdrojem.Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Dell OptiPlex 5060 SFF, Core i5-8500, 16 GB RAM, 256 GB SSD, DVDRW, Win 11 Pro
PC DELL Optiplex 3070 SFF Core i5-9500 30 GHz 16GB RAM 256GB SSD (NVMe) Windows 11 Pro - SFF repase
HP ProDesk 600G3 Intel Pentium G4600 36 GHz 8GB RAM 256GB SSD DVDRW Windows 11 Pro - MiniTower repase
Počítač Dell Optiplex 3050 SFF i3-6100/8/128 SSD/Win 11 Pro-RP679-i3-8-128