Intel Core i5-4310M (2×2.70/3.40 GHz), 8GB DDR3, 500GB SSHD, DVD±RW, matná 14.0" (1600×900), Intel HD 4600, Wi-Fi, Gigabit Ethernet, Bluetooth, WWAN Modem, Windows 11 Pro
| Síťové prvky: | Wi-Fi, Gigabit Ethernet, Bluetooth, WWAN Modem |
| Výbava: | čtečka SD, čtečka SIM, dokovací port, Kensington zámek, mikrofon, bezpečnostní TPM čip, bez webkamery, mPCIe, UltraBay, vypínač WiFi |
| Baterie: | otestovaná, v pořádku |
| Váha: | cca 2,10 kg |
| Rozhraní: | 4×USB 3.0, Audio In/Out, HDMI, VGA |
| Součást balení: | adaptér včetně přívodu do elektrické sítě, baterie |
| NTB / PC – Stav: | Repasovaný, A |
| NTB / PC – Model: | Dell Latitude E6440 |
| NTB / PC - Procesor – Značka: | Intel |
| NTB / PC - Procesor – Model: | Intel Core i5-4310M |
| NTB / PC - Procesor – Třída: | Intel Core i5 - 4. Gen |
| NTB / PC - Procesor – Jádra: | 2 jádra → Dual-Core |
| NTB / PC - Paměť – Kapacita: | 8 GB |
| NTB / PC - Paměť – Typ: | DDR3 |
| NTB / PC - Disk – Kapacita: | 500–512 GB |
| NTB / PC - Disk – Typ: | SSHD (2.5") |
| NTB / PC - Displej – Velikost: | 14.0" |
| NTB / PC - Grafika – Model: | Intel HD 4600 |
| NTB / PC - Klávesnice: | Počeštěná, podsvícená |
| NTB / PC - Mechanika: | DVD±RW |
| NTB / PC - Čtečka otisku prstů: | Ne |
| NTB / PC - Webkamera: | Ne |
| NTB / PC - Operační systém: | Windows 11 Pro |
Výkonné notebooky jsou k dispozice snad od všech předních výrobců, které jsou v případě firmy Dell doplněny o nadstandardní podporu a rozsáhlou záruku. Řada notebooků Latitude je zaměřena pro firemní využití za pomoci špičkového zabezpečení a zvýšené odolnosti. Pod označením E6440 se navíc skrývá kompaktní štíhlý notebook v elegantním šasi vybavený moderním displejem prošpikovaný výkonnými komponentami.
Kontakt na výrobce
Dell
Název: Dell Technologies Ireland
Adresa: 70 Sir John Rogerson's Quay, Dublin 2, Irsko
Telefon: +353 1 204 4444
Webová stránka: www.dell.com
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com