Dell Latitude 7480


,- Kč s DPH

,- Kč bez DPH

Kód : PCB134127-29

Výrobce : Dell

Skladem : 1ks

Dostupnost : Ano

 

Dell Latitude 7480
Intel Core i7-7600U 2.80 GHz, 512 GB SSD, 8 GB, 14 palců, 2560 x 1440 px, Intel HD Graphics 620, Webkamera, WIFI, Windows 10 Professional

Bluetooth: ano
Webkamera: ano
Operační systém: Windows 10 Professional
DisplayPort: ne
HDMI: ano
DVI: ne
VGA: ne
USB 2.0: ne
USB 3.0: 4x
LAN: ano
WIFI: ano
SD čtečka: ano
Numerická klávesnice: Možnost dokoupit externí do USB
Možnost dockování: ano
Osvětlení klávesnice: Podsvícení zespodu
Typ zboží: Použité zboží
Typ procesoru: Intel Core i7
Typ disku: SSD
Kapacita disku: 512 GB
Operační paměť: 8 GB
Dotykové LCD: ano
Úhlopříčka displeje: 14 palců
Rozlišení displeje: 2560 x 1440 px
Grafika model: Intel HD Graphics
Mechanika: Možnost dokoupit externí do USB

Záruka: 12 měsíců

 

Notebooky Dell řady Latitude
Notebooky honosící se označením Latitude jsou ve světě výpočetní techniky stejným pojmem jako řada ThinkPad od společnosti Lenovo. Jedná se o spolehlivá pracovní zařízení s vysokým výkonem a nadstandartní výbavou, při jejichž výrobě byl kladen důraz především na kvalitu celkového zpracování. Tu podtrhuje zejména šasi zhotovené z tvrzeného polymeru a broušeného hliníku. Tato kombinace materiálů zajišťuje notebooku zvýšenou odolnost vůči poškrábání a mechanickému poškození. Díky použítému kovu se navíc dokáže notebook velice rychle ochlazovat a zbavovat se přebytečné teploty, která vzniká při dlouhodobém užívání. Notebooky řady Latitude patří do nejvyšší kategorie pracovních notebooků značky DELL.

Firemní krasavec ve čtrnáctipalcovém provedení
Notebook       Dell Latitude 7480       v černé barvě je spolehlivý       pracovní nástroj       s 14" displejem. Vhodný je zejména pro vytváření obsahu v kanceláři, kde poslouží například podsvětlená klávesnice. Je lehčí a tenčí než jeho předchůdce a nabízí vše, co má skvělé zařízení pro pracovní nasazení mít. Vše, co vyžadují podnikatelé a firemní sektor. Mobilita, ovladatelnost, bezpečnost a       elegantní vzhled   . Takový je notebook       Dell Latitude 7480   , který se se svým vylepšeným šasi stává velkým konkurentem ostatních značek. Tmavé šasi s       protiskluzovým povrchem   , zadní kryt z uhlíkových vláken,       precizní hliníkové slitiny       a       odpovídající tuhost   .

Originální design
Dell Latitude 7480       svou velikostí představuje ideální kompromis mezi 13“ a 15“ variantami notebooků. To se mimochodem kladně promítá do konektorové výbavy, která by měla plnohodnotně uspokojit jakékoliv zájemce o tuto výpočetní techniku. Bude to nejenom komerční segment, kde může       Dell Latitude 7480       nabídnout své přednosti. Jeho       originální design       a       nápadité provedení       mohou být součástí i běžných domácností. Výkonu dokáže tento       univerzální model       poskytnout více něž dost.

DELL
Americká nadnárodní společnost sídlící v Round Rock (Texas, USA) je předním hráčem na poli informačních technologií. Značka Dell nese punc kvality a je známá po celém světě. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost. Záběr Dellu je opravdu široký – v nabídce této společnosti najdete nejen osobní počítače, servery, datová média, switche, software či periférie, ale také HDTV, fotoaparáty, tiskárny nebo MP3 přehrávače. Společnost, jejíž historie se začala psát v roce 1984, dnes patří mezi giganty ve svém oboru a určuje další vývoj segmentu.

U NÁS JSTE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Veškeré notebooky i počítače mají od nás již nainstalovaný operační systém v českém jazyce, včetně standardních ovladačů.

Dané zařízení tedy můžete začít ihned používat.

Součástí balení u notebooků je adaptér s napájecím kabelem. K počítačům je dodáván napájecí kabel.

Námi prodávané zboží je použité, což je pro Vás velká výhoda v podobě velmi nízké prodejní ceny na trhu.

Všechny notebooky i PC prošly velice přísnou technickou kontrolou. Na každém kusu byly provedeny odborné zátěžové testy.

U nás nakoupíte vždy kvalitní a otestované zboží.
Prodávající: inComputer s.r.o., U Pekáren 1644/1a 102 00 Praha 15 - Hostivař, IČ: 26295938, DIČ: CZ26295938

Nejprodávanější repasované notebooky