| Procesor | Intel Core i7-1185G7 @ 4.80 GHz |
| Pevný disk | 512 GB SSD NVMe |
| Paměť | 16 GB DDR4 3200 MHz |
| Displej | 14 palců FHD (1920x1080) |
| Grafická karta | Intel Iris Xe Graphics |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Záruka | 12 měsíců |
| Stav | B |
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com