| Procesor | Intel Core i5 8350U 1.7 GHz Kaby Lake R |
| Barva | Černá |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 13.3" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 128 GB SSD |
| Operační paměť | 8 GB DDR4 |
| Rozhraní | 2xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, HDMI, LAN, SmartCard reader |
| Grafická karta | Intel UHD Graphics 620 |
| Výbava | Webkamera, WiFi, Bluetooth, čtečka karet, čtečka otisků prstů, podsvícená klávesnice |
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
HP EliteBook 840 G9 Intel Core i5-1245U 16 GHz 16GB RAM 256GB SSD 14 WUXGA Wi-Fi BT WebCAM Windows 11 Pro - Repase