| Procesor | Intel Core i7 8650U 1.9 GHz Kaby Lake R |
| Barva | Černá |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 12.5" LCD HD s rozlišením 1366 x 768 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 512 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR4 |
| Rozhraní | 2xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, HDMI, LAN |
| Grafická karta | Intel UHD Graphics 620 |
| Výbava | Webkamera, WiFi, bluetooth, čtečka karet, podsvícená klávesnice |
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11
Notebook HP Elitebook 840 G6 i5-8365U/8/256 SSD NVMe/14"Full HD/Win 11 Pro-NB667-8-256