| Procesor | Intel Core Ultra 5 135U 1.1 GHz Raptor Lake |
| Barva | šedá |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 15.6" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 512 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR5 |
| Rozhraní | 2xUSB 3.0, 2xThunderbolt 4, HDMI, LAN |
| Grafická karta | Intel Graphics |
| Výbava | Webkamera, Windows Hello, WiFi, bluetooth, čtečka karet, numerická klávesnice, podsvícená klávesnice |
Výrobce: Dell
GPSR informace o výrobci: DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika, support@dell.com
Lenovo Thinkpad X1 Yoga G6 Intel Core i5-1145G7 26 GHz 32GB RAM 512GB NVMe IPS 14 FHD Touch Wi-Fi BT WebCAM Windows 11